Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ferfi letemre utalom a ferfiak...

Ferfi letemre utalom a ferfiakat ezert meg egy haverom sincs, mit lehetne ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés
undoritonak talalom a viselkedesuket, a folyamatos baromkodast a hulye beszolasokat a gyomrom is felfordul, nokel meg megse haverkodhatok azokal se jonnek ki, es a legrosszabb hogy el kell mennem egy fos gyarba dolgozni ahol vegyesen vannak ferfiak es nok is es ott mi lesz igy velem?? en nem tudok lesulyedni ilyen allati szintre, viszont nem vagyok olyan okos hogy ennel jobb munkam legyen, a ferfiaknak mas munkaja van mint a noknek szval engem biztos ferfiak koze tesznek bar nok kozott se lenne jobb azokat is utalom de a ferfiakat kulonosen.

2017. jún. 30. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem muszáj embereket között lenned, barlangban is élhetsz.
2017. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csomó olyan állás van amihez nem kell okosnak lenni, de szeretni az embereket.


Miért utálod az embereket? Mi az oka? Múltbeli csalódások?

2017. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Kellemes ember lehetsz.
2017. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy-két jó barátot szerezned. Akivel nem ellenségeskedsz, akivel nem rivalizálsz, hanem jól tudtok együtt beszélgetni, sőt együtt hallgatni is.
2017. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A férfiak nem egy homogén halmaz, amelyben mindenki 0/24-ben baromkodik.
2017. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert megfognak enni azok a férfiak. A nők meg majd csendben nézik a tetemed. :(
2017. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Férfi létemre utálok mindenkit. Férfit, nőt, gyereket, fiatalt, öreget, mindenkit.
2017. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de szar az elet istenem, es mi az a sok allas amihez nem kell esz?? valaki azt irta sok ilyen allas van.
2017. jún. 30. 16:19
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Férfi létemre nálam komolyabb, szőrszálhasogatóbb, racionálisabb és döntéseimből minden érzelmet gyökerestől elfojtóbb embert nem volt alkalmam megismerni.

Ez vonatkozik a munkamorálomra.


Ami a családi életemet és a társas kapcsolataimat illeti:

Ott már aktívan felhasználom az érzelmeimet a kapcsolatok építéséhez, meg tudom húzni a határt a racionális és emocionális döntéshozatal között, meg tudom határozni azt is, ha a kettőt kombinálva kell alkalmazni.

Szoktam viccelődni, a közeli ismerőseimmel az átlagosnál is többet, de mindig ügyelek rá, hogy csoporthoz tartozása, vallása, politikai meggyőződése miatt senki ne szenvedjen el sérelmet, így nem teszek említést a vicceimben:

- nőkről,

- vallásokról

- rasszokról,

- melegekről, és úgy általában az LMBT-közösség tagjairól

- politikusokról és politikai ideológiákról.

Szent meggyőződésem, hogy a férfitársaim java a nőket szexuális tárgyként kezeli, alacsonyabb rendűnek tartja őket. Azoknak szoktam elmondani, hogy próbálnák meg az élettársamnak elsütni ezeket, és a kedves lassan 30 éve karatézó hölgyemény addig verné őket, míg mozognak. :)


Magam sem kedvelem a komolytalanságot munka közben, mert engem abban a szellemben neveltek fel, hogy az elvégzendő munka szent és sérthetetlen. Emellett ki is szoktam állni, így nem vagyok közkedvelt ember a munkahelyen. Akik kedvelnek, azok is a szünetben nyilvánítják ezt ki, mert hozzám hasonlóan gondolkodnak.

Szóval szerintem úgy lehet ez ellen tenni, hogy kiállsz az elveid mellett. Arra viszont ügyelni kell, hogy észérvekkel meggyőzhető maradj.

2017. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire antiszoc vagy menj el sofőrnek.

ami kell hozzá 8 általános,b,c esetleg d jogsi.

buszvezetők egész nap senkihez nem szólnak és 2kiló nettó az alap fizetésük meg van mindenféle pótlék.

a gyártól fényévekkel jobb meló.

2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!