Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztaltátok-e orvosnál,...

Tapasztaltátok-e orvosnál, hogy néha kicsit rájátszanak a dolgokra? Ha igen szerintetek miért teszik?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy túlságosan játsszák a hozzáértőt,és nem csak egy korrekt módon válaszolnak a kérdésekre vagy adnak magyarázatot,hanem fontoskodva teszik ezt.Néha némelyek úgy tesznek mintha nem is tudnák miről van szó,mintha nem emlékeznének az esetre.Azután kitűnik,hogy mégis képben vannak és világosan tudják miről van szó,sőt utalásokat tesznek a korábbi kezelésekre is,apróságokra is visszaemlékeznek,amire nem emlékeznének ha nem lennének képben.Nem értem ezt a viselkedésmódot.

2017. jún. 30. 14:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Azt ugye tudod, hogy nem te vagy az egyetlen páciensük, és nem is vagy valami kiválasztott csodalény, hogy rád jobban emlékezzenek, mint a többi betegre?


Amit te "fontoskodásnak" hiszel, az valószínűleg az orvosilag korrekt, szakszerű válasz, ami egy tanulatlan, egyszerű ember számára (aki ugye szóközöket sem használ az írásjelek után) "fontoskodásnak" tűnik.

2017. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Kösz a kioktatást!
2017. jún. 30. 15:05
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
Szivesen, megérdemelted.
2017. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Ezt mire alapozod nem is ismered az esetet ami miatt irtam! Gondolom férfi vagy...
2017. jún. 30. 15:08
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az ellenkezőjével találkoztam, legalábbis tb-s ellátáson: hogy nem igazán adnak magyarázatot, csak a legszükségesebbet, mindent nekem kell megkérdeznem, és nem emlékeznek arra, amit tíz perce már elmondtam, vagy ami az előző leletemben szerepelt.
2017. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%
Te valami femináci vagy? Mi köze a nememnek a hozzászólásomhoz? És ha nem is ismerem az esetet ami miatt írtad akkor miért írsz ki olyan kérdést amibe hiányos információk vannak?
2017. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakmában vannak fontoskodó idióták meg normálisak. Villanyszerelőből ugyanúgy találkoztam már pökhendin kioktató vagy épp saját nagyságát méltató "példánnyal", mint optikusból, cipőbolti eladóból vagy cukrászból. Emberi gyengeség, nem szakmához kötődik.
2017. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Ezek szerint férfi vagy :-) te már ítéletet alkottál, neked le sem irnám az esetet.
2017. jún. 30. 15:16
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Még egyszer kérdezem, mit számít a nemem?
2017. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%
Egy szőke nőnek minden orvos egy kis fontoskodó hozzánemértő ...
2017. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!