Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen típusú személyiségű...

Ti milyen típusú személyiségű embereket szerettek, tiszteltek?

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy milyen személyiségi jellemvonásokkal rendelkezik azaz ember, akire felnéztek, tisztelitek, elismeritek, és kedvelitek.


Pl. Azért mert jópofa, humoros

vagy kimondja, amit gondol


2017. jún. 30. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, akire felnéznék.

Tisztelem, elismerem a bölcseket, okosakat.

Kedvelem a jó fejeket, nem sértődékenyeket.

2017. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én valamiért a bunkókat szeretem.
2017. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első válaszoló utolsó mondatának és a második válaszoló válaszának ötvözete vagyok😂 és a hasonlóakat is kedvelem. továbbá nagyon tudom becsülni ha valaki mindig kimondja amit gondol és nem hazudik vagy nem ver át, inkább mondja meg a véleményét mint hogy vigyorogva bólogasson mindenre.
2017. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azokat,akiknek magas az érzelmi intelligenciája és az IQ-ja.
2017. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olyat, aki lehetőleg őszinte, de azért nem pofonütés- szerűen, érted...


Aki nem sértődékeny, akinek jó a humora. Ne legyen karót nyelt, ne csináljon bolhából elefántot.


Aki értelmes, de ne legyen túl intelligens, mert ők általában szociálisan nincsenek a helyükön.


Akire lehet számítani, amit ígér, tartsa be, és csak akkor ígérjen, ha be is tudja tartani.


Aki nem próbál megváltoztatni, a maga képére formálni, de nem tűri azt sem, hogy más ezt csinálja vele.

2017. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egoista vagyok, de nálam az elsődleges szempont, hogy aki szeret engem, azt tisztelem és szeretem. Ha engem nem szeret, az azt jelenti, hogy én rossz vagyok és értéktelen. Plusz még félek is, hogy bántani fog.


Amúgy meg olyan embereket tisztelek alapjáraton, akiknek egyes jó életviteli dolgait le akarom másolni. Például a sikeres családi életét, a szeretetet amit körbeveszi, a kiváló kajákat amiket eszik.


Az ideális tisztelnivaló egyén a szememben olyan, aki Igazi Férfi. Megjegyzem, a képzeletemben létezik ilyen.

- Sose csalja meg a Párját, aki az Igazi Nő

- Mindig minden lehetetlen dolog ellenére kitart a Párja mellett

- Elfogadja a szerelmét olyannak amilyen

- apaként kiváló apa mert törődik a gyerekével

- Küzd az igazáért és megvédi a szeretteit

- Van legalább 200 ezres nettó fizetése egy tekintélyes munkahelyen. De ha 125 nettó, már az is tiszteletreméltó.

- A hűtőjében kiváló kaják vannak

- Be tudja osztani a pénzt, nincsenek tartozásai

- Nem dohányzik, nem iszik (kivéve ha megkínálják de akkor nem iszik ha vezet)

- Tud vezetni és kocsija is van

- A Párjával kielégítő a szexuális élete

- Példálóznak vele, elismerik a képességeit és a tevékenységét és ami még fontosabb - őt magát, a személyiségét

- Felvállalja a gyengeségeit és ha tényleg gyenge akkor nem fél segítséget kérni hanem "pofátlanul" megköveteli, hogy segítsenek neki.

- Őszinte, következetes, megbízható

- Imád társasjátékozni minden körülmény között és sose mondja azt, hogy nincs ideje és nincs kedve és hogy nem érti. Ha nem érti akkor hajlandó végigülni hogy elmagyarázzák neki. Emellett tekintélyes mennyiségű társasjáték-repertoárral rendelkezik

- Imádja a macskákat dajkálni, simogatni, cirógatni

- Szeretethiányos és ezért minden lánnyal kimagaslóan odaadó szeretettel, tisztelettel bánik

- Elvette valaha egy lány szüzességét

- Nem csak vegetál a négy fal között, hanem a Párjával mindenféle létező programot csinálnak együtt. Akár kinti akár benti, akár otthonmaradós, de sose érzi magát kirekesztve az életből, hanem szeretetben él

- Ha a Párjának bármi baja van, segít Neki feldolgozni, bármilyen blődséget is kér

- Képes arra, hogy engem a fiaként minden létező emberi jó képességre megtanítson szociálisan, kommunikácionálisan, egzisztenciálisan és Igazi Férfivá alakítson át.


De ehhez egy apa kell nekem, aki rendelkezik ilyesmi képességekkel, hogy jó emberré neveljen engem. Nagyon fáj, hogy nincs apám és az is, hogy nem is volt. Ami még sokkal jobban fáj, hogy másoknak meg sokkal jófejebb az apja és mindenféle apa-fia programon együtt vannak, szeretik egymást, de én mindig ki vagyok rekesztve az életből és fogalmam sincs semmiről.

2017. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

- okos

- széles látókörű, tájékozott

- korrekt, tisztességes

- jóindulatú

- toleráns


Ezek miatt tisztelek valakit, illetve ezek hiányában kevésbé tudom tisztelni.

A jópofa, humoros csak annyi, hogy kedvelem, jól érzem magát a társaságában, de felnézni még nem fogok rá.

2017. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen empatikus, jóindulatú és tisztelje mások személyét, határait, döntéseit. Az ilyen típusokat kedvelem a legjobban. De teljesen más dolgokért is tudok tisztelni vagy elismerni valakit. Például csodálom, amikor valaki talpraesett és megél a jég hátán is. Másban meg a kivételes optimizmusa tetszik. Van, akiben azt tisztelem, hogy ha százszor üti ki az élet, százegyedszerre is feláll és megújul.
2017. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!