Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért háborodnak fel a piaci...

Miért háborodnak fel a piaci árusok, ha nem veszem meg az árújukat?

Figyelt kérdés
Kint voltam a piacon, nézelődtem, hátha találok valami játékot a régi laptopomra. Az egyik árusnál megláttam a battlefield 1942-t. Megkérdeztem tőle, hogy mennyiért adja, azt mondta, hogy 12000 (tizenkettőezer!!!!). Elmondtam neki, hogy ez egy 15 éves játék és ingyen letölthető a gyártó weboldaláról. Erre kiakadt és elkezdett ordibálni, hogy akkor takarodjak haza és töltsem le a netről.
2017. jún. 30. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon nincs mit magyarázni, hogy valaki bunkó...

A dolognak 1 tanulsága biztos van: hozzá többé nem kell odamenni.

2017. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12ezer XD A képébe kelett volna röhögnöd!
2017. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt ismerem. Mondom a komoly megoldást. Máshova kell menni vásárolni!
2017. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem töltöd le ingyen???????????
2017. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni. Remélem, nem húztad fel magad rajta. Bár mégis, ha ide kiírtad. :) Nyugi, taxisok, büfések, gyorséttermesek és még sorolhatnám a listát - közt is is akad bunkó. Ha valaki vállalkozásra adja a fejét (bár ez esetben gondolom, csak helypénzt fizet), az a célja, minél több pénzt keressen jó nagy haszonnal.

Tisztelet a kivételnek!!!

Arra utazik, hogy hátha van olyan hüle, aki megveszi. Amúgy azt hittem, zöldséges-gyümölcsös piacról van szó a főcímedben. Jah, vérlázító amúgy.

2017. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


A másik példa, amikor levakarhatatlan utcai árusok parfümöt, bugyit, gatyát, terítőt, epilátort, istentudjamit kínálgatnak horror áron. Megy utánad, mint a pulikutya, a mondjuk 5000-ről kezdődő ár a végén már csak nyóccázé megszámítom, hiába mondod neki,hogy nem kell! Na az tényleg idegesítő.

2017. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4#

Ne aggódj, letöltöttem. Ha normális áron adta volna, akkor megvettem volna tőle, mert egy kis pénzt megért volna, hogy meglegyen eredeti cd-n.


5# 6#

Sajnos egyre többször látok ilyet. Ha elvétve találkoznék egy-egy hülyével, az nem érdekelne, de akárhányszor lemegyek piacozni, mindig belebotlok valami idiótába

2017. jún. 30. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!