Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a prostituáltakról, akik szerint minden nő k****?

Figyelt kérdés
Szerintem h*lyek. DE hogy lehet ilyet vallani, hogy minden nő (házas is) k betűs?
2017. jún. 30. 21:24
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Mindenki magából indul ki.....
2017. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%
Nem mindenki magából szokott kiindulni. Én pl. férfi vagyok, de világ életemben sikertelen voltam a nőknél, iskolába csúfolva voltam a külsőm miatt, sokat szemétkedtek velem lányok és egyik munkahelyemről is nők rúgattak ki, akiknek nem voltam szimpi, meg egy másik munkahelyen is volt egy nagyon idegesítő kolléganő, szóval én általában nem teszek már különbséget nő és nő között és többnyire mindet k.u.r.v.á.n.a.k tartom. Szóval nálam a nőket k.u.r.v.á.n.a.k nevezni olyan dolog, mint az amikor szélsőjobbosok minden izraelitát le büdös zsidóznak, vagy minden meleget le buz.iznak.
2017. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Ilyet is inkább csalódott, frusztrált férfiaktól hallok, akik elkeseredésükben rázúdítják a fájdalmukat az egész világra.

Mondjuk tény, hogy nem ismerek túl sok prostituáltat.

2017. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Majd, ha egyszer az életbe kapok pár jó szót is a nőktől, nem csak rosszat, meg, lesz barátnőm, aki szeret, majd akkor talán változhat a nőkről a véleményem.
2017. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Miután elhordtad őket mindennek, ne számíts szerintem túl sok kedves szóra.

Egyébként te most is megerősíted a szavaimat, amit cáfolni próbálsz. Mindegy, talán egyszer megbékélsz a saját érdekedben. De ez nem az én dolgom már.

2017. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg kaphatnék tőlük pár kedves szót, mert eddig még csak bottal se piszkálnálak meget, meg hasonlókat kaptam a nőktől. Szóval szerintem ameddig én nem kapok kedves szót a nőktől, addig nekem az összes k.u.r.v.a lesz. Nem hordtam el a nőket mindennek, ám bizonyos nők engem már mindennek elhordtak. A szavaidat meg nem erősítettem meg. Ha viszont frusztrált vagyok az a nők miatt van, akik szemétkedtek velem.
2017. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%
Hálás lennék ötöske, ha nem kötnél belém. Nincsen fingod se róla, hogy miken mentem keresztül, mit éltem át, hogy éltem át, meg magasról kakilsz rám, de akkor meg ne kössél már belém legyél oly szíves. Köszike! Különben több csúnya szót, meg sértést kaptam én életem során a beképzelt, felszínes k.u.r.v.a nőktől, mint amennyiszer én csúnyát mondtam rájuk és csupán azt mondom, hogy ameddig én nem kapok kedves szavakat addig a nők se kapnak tőlem mást, csak azt, hogy hímsoviniszta módon pocskondiázom őket szórakozásból.
2017. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%

Legalább őszinték. Nem mondom azt, hogy minden nő k., de a többségük nem áll messze tőle. Általános-középiskola környékén beüt valami náluk és azután a többségük felszínes ösztönlénnyé válik. De tényleg. Szökőévente látok egy olyan nőt, aki normális dolgokat vár el egy kapcsolatban.

Pl. a #3-as válaszoló is hasonló lehet, mert pár felszínes dolog alapján mondja azt, amit. Igazából a népszerű, sok csajt elfogyasztó férfiaknál kevés ember tarja kevesebbre a nőket, de ezen az apróságon átsiklik, mert a megkeseredett pasikat inkább tartja negatívnak, mint egy dögös férfit.

2017. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Miért fosod nekem itt a szót egymás után sok-sok hozzászóláson keresztül? Bizonyára mert tegnap én voltam az egyetlen, aki legalább minimális szinten figyelemre méltatott. Ez elég szánalmas.

Hiába próbálsz lehúzni a szintedre, a lényeg, hogy még mindig a te bőrödben lenni a rosszabb.

2017. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
A szánalmas az te vagy 9-es.
2017. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!