Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan emberek minek írogatn...

Az olyan emberek minek írogatnak facebookon, akiknek a tudományuk nem terjed tovább a "Sziától"? Mit akarnak ők tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Eddig nem jelöltem vissza idegeneket, de mivel csináltam egy csoportot így bejelöltem/visszajelöltem pár embert és azóta folyamatosan jelölgetnek. De minden üzenet csak annyiból áll, hogy "Szia", nagyon ritkán "Szia, hogy vagy?", de ezenkívül miért nem képes seni írni egy épkézláb üzenetet , vagy legalább egy értelmes mondatot, ha már írni akar? Ha üzenetem jön ismeretlentől már előre tudom, hogy csak ennyi lesz benne.Nagyon idegesítő tud lenne, hogy naponta van 15 olvasatlan üzenetem és ha megnézem őket csak:

Szia

Szia

Szia

Szia

Szia

...

Ők nem érzik gáznak ezt?



2017. júl. 1. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz is nagy intelligencia kell, hogy rájöjj lány vagy és tetszel nekik... Az meg máskérdés, hogy hogy kezdeményeznek, de te látszik, hogy nem épp egy kedves ember vagy.
2017. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Ugye milyen gáz? Azzal kezdik a beszélgetést, hogy "Szia". Az ilyen ember hol él? Manapság a hallod a divat..
2017. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem bejelölni szoktak, de nem írnak. Olyankor én írok nekik, hogy "ismerjük-e egymást valahonnan". Aztán akkor bökik ki, hogy tulajdonképpen nem, és ismerkedni akarnak.


Azért a Facebook még mindig nem társkereső, még ha lehet ismerkedni is. Szóval ha valaki ráköszön valakire, legalább azt is hozzátehetné, hogy miért írt. Én így szoktam, ha olyannak írok, akit nem ismerek, volt már olyan, hogy vásároltam valakitől neten, és Facebookon próbáltam felvenni a kapcsolatot, mert másképp nem sikerült.

2017. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Képzeld rájöttem, hogy tetszem nekik, de attól még nem lesz értelmes mondat, sem "beszélgetés"az, hogy szia, pláne nem naponta 20-szor.Attól meg lehet küldeni egy értelmes, kerek , több mondatból álló üzenetet, csak ahhoz kell az intelligencia. Nyugodtan meg lehet írni, hogy mit akarnak, ha ők sem tudják, akkor minek írnak?És erre milyen választ várnak? És mindenki csak ennyit tud?Ki fogom írni a bemutatkozáshoz, hogy senki ne írjon rám, hogy Szia,ha nem folytatja az üzenetet.Ennyire nehéz manapság értelmes gondolatokat megfogalmazni??
2017. júl. 1. 11:33
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Szia, tetsző nekem te lény!
2017. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez ugy működik hogy először köszön az ember. Aztán visszaköszönsz nyilvan... Es utana kezdodik a beszélgetés mint ahogy való életben. En azert irok csak szia-t mert ha nem ir vissza akkor minek koptassan a billentyűzetet tovabb higy irjak hogy ezert neg azert meg stb?? Erdekes ha csak sziát irok tobben visszairnak mintha a szia melle írnék mast is... Nem ertem hol a gond.
2017. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ismerősök között talán igen, de vadidegenek között úgy működik, hogy leírod, hogy mit akarsz, mert nálam meg úgy ha értelmes, érdekes amit írsz akkor visszaírok,de egy sziáért nem fogom koptatni a billentyűzetet.Ne csodálkozzatok ha erre nem írnak vissza. Es ha egy szerre kapok 25 Sziát, miért pont neked írjak vissza?Ha nem tűnsz ki semmivel én biztos nem fogok teperni egy kinyögött félszóért,mikor az esetek többségében utána is csak egyszavakat meg félszavakat dünnyögnek vissza.Ennyi erővel azt írhatnák, vau, vagy beee.
2017. júl. 1. 11:54
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Az egy szó produktum még mindig több, mint a nulla.
2017. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jól van, csak ne csodálkozzatok ha a kutya sem ír nektek vissza.
2017. júl. 1. 12:17
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Én nem írok senkinek sem, szóval nem csodálkozom...:D
2017. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!