Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem tehetséges ez...

Csak szerintem tehetséges ez a lány?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=77zlfwFTmz0


A barátaim szerint ezt bárki meg tudja csinálni... pedig életükben nem láttak még basszusgitárt szinte :D

Szerintetek?



2017. júl. 1. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 Mojjo ***** válasza:
80%

Nyilván nem tudja bárki csak úgy megcsinálni - fogjanak kezükbe egy basszusgitárt és csinálják :) Kell hozzá azért egy kis idő a basszusgitárral, amíg ez megy. Ugyanakkor valóban nem csinált semmi hűde bonyolultat és extrát a gitáron.


Fontos leszögezni, hogy tök jó, becsülendő, klassz, ha valaki elkezd zenélni tanulni. A basszusgitár pedig egy klassz hangszer. Szóval persze, elismerésre méltó, hogy ez a lány erre fordítja a szabadidejét, nem random hülyeségekre, és az is, hogy felrak videókat. De ebből a videóból semmi átlagon felüli tehetség nem derült ki. Lehet, hogy van neki, de ez a videó erről nem árulkodik.

2017. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se valami nagyszam :S kell kis gyakorlas, de semmi extra
2017. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
66%
Most mit mondjak? Lefogott 3 akkordot. És? Ezt több százezren meg tudják csinálni. Én nem tudok gitározni, de egy barátom mutatott hasonló témát, és simán lejátszottam.
2017. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
76%
Basszusgitáros vagyok. Oké, ahogy játszik, de semmi extra. Amúgy basszusgitározni mindenki tud. Na, de JÓL basszusgitározni már kevesen!
2017. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
60%

Én se látok semmi különleges tehetséget. Pár hónap alatt ezt bárki megcsinálja. A basszusgitár amúgy sem egy virtuóz hangszer, és ez az alap is millió punk, rock és skin szám alapja. Szinte bármelyik zene alá beilleszthető.

Basszusgitárral nem is igazán lehet kiemelkedni semmivel, 2-3 akkorddal lenyomható minden.

2017. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
68%
Viszont elég igénytelen szart játszik, azt fontosnak tartom hozzátenni...
2017. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
62%
#5 Hallottál már te Primus-t? Minutemen-t? Vagy akár jazz/funk/prog zenét???? Javaslom, tájékozódj, mielőtt sületlenségeket írsz!
2017. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 Mojjo ***** válasza:
19%
Az ötös marhaságokat mondott. Olyan emberek írnak ilyesmit, akik se nem értik, se nem becsülik a zenét. Nincs is ezen mit ragozni.
2017. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
28%
#8 Persze, de ez határtalanul fel tud cseszni. Figyeld meg, még neki áll majd feljebb...
2017. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
77%

Hat picipapa, ez lofasz. Valoszinuleg a barataid azt is latjak mit csinal a csaj nem csak beleestek abba a szep kis pofijaba. En is basszerozok es nem vagyok egy virtuoz, de ez semmi olyan amit akarki ne tudna lenyomni par ora pengetes utan. Meg a zene is mocsok.


Kys.

2017. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!