Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon taszító,...

Szerintetek nagyon taszító, ha egy kiscsit túlsúlyos, de egyetemi végzettségü pasi (137 kg) egy ilyen kétkerekü járgánnyal közlekedik? Főleg túrázásra, mert nem szeret lemaradni túrán és valami megoldáson gondolkodom.30f

Figyelt kérdés
gondolkodom befektetni egy ilyenbe, csak nem szeretném ha kinevetnének. [link]
2017. júl. 2. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ha meg ez is kevés lesz veszel egy elektromos birodalmi lépegetőt
2017. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de nem kicsit túlsúlyos vagy, hanem kórosan elhízott. A járgány jópofa. Gyerekeknek. Te röhejes lennél benne. Inkább rövidebb gyalogtúrákat vállalj, attól még fogysz is.
2017. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is az volt az első, hogy a 137 kiló az már nem "kicsit" túlsúlyos, hanem eléggé. egy 100-110 kiló inkább az enyhén túlsúlyos, persze abban az esetben, ha azt a súlyt nagyrészt a zsír teszi ki, hiszen lehet valaki izomból is 100 kiló környékén.


egy ilyen kerekes cuccal mégerősebben kirajzolódik előttem egy túlsúlyos, kütyübolond informatikus :D


az, hogy taszító-e vagy bármit is mondjak erről, nem teszem, mert férfi vagyok én is.

2017. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
137kg-osan érdemes lenne fogyókúráznod, az egészséged érdekében....
2017. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kütyünek az árát inkább költsd sporteszközökre és helyes étrendre!
2017. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező magasságát sehol sem látom… szóval, ha 240cm magas, akkor nem is olyan sok a 137kg. Egyébként szerintem nem túl férfias egy ilyen „járgány”. Inkább egy idősödő német turistának tudnám elképzelni, mintsem egy 30 éves férfinak. (Valamiért mindig a németek jutnak eszembe a „szokatlan” dolgokról). Ennyi pénzért már akár egy autót/biciklit is vehetnél, vagy (nem bántásként) ha tényleg picit túlsúlyosnak érzed magad, akár zsírleszívásra is költhetnéd.
2017. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túrán inkább gyalog menj, akkor legalább valamit fogyhatsz is tőle. Meg amúgy nem tudom, hogy ez a járgány egyáltalán tud-e erdőben, földúton menni, de nem vagyok benne biztos. Meredekebb lejtőn pl hogy jössz le vele?
2017. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Fatal_3rror_ ***** válasza:
84%

1. A te súlyoddal nem kicsit vagy túlsúlyos, hanem kövér vagy mint állat.

2. Hogy kapcsolódik az egészhez az egyetemi végzettség? Attól hogy egyetemi végzettséged van még lusta és hülye maradsz.

3. Én simán kiröhögném azt ha valakit így látnék mert első gondolatom az lenne, hogy egy jó túrázásnak pont az lenne a lényege hogy előtte felkészülsz, növeled az állóképességed, és az egész lényege a mozgás, kikapcsolódás, sportolás.


Ha szigorúan akarnék fogalmazni akkor a túrázás lényegét erőszakolod meg, s..ggbe, gumi nélkül... :D

2017. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, taszító.

Egy ilyen gépen egy erősen elhízott embert látni....szerintem 100-ból 99 embernek pont az fog először az eszébe jutni, hogy lusta vagy mint állat, még gyalogolni sem akarsz, ezért inkább vettél egy ilyen járgányt azért, hogy csak állnod kelljen, és még haladj is előre.

Szóval szerintem a pénzt edzésre és normális kajákra/étrendre költsd, ne ilyen járműre. Mellesleg nem hiszem, hogy te használni tudnád, mert a te súlyoddal jó nagy terhelést adnál neki, és gondolom ez sem bírja a végtelenségig. A legtöbb ilyen elektromos cuccnál a súlyhatár kb 110-120 kiló körül van.

2017. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ez csak betonon meg el szerintem a Plitvicei tavaknál, vagy a Gellért-hegynél már nem tudnl ezzel manővererezni. Egyébként meg senkire nincs ráírva, hogy diplomás, de azt egyből mindeki látja, hogy elhízott-e és ez alapján sajnos hamarkodva ítélkeznek sokan.

engem személy szerint nem érdekelne, ki mivel megy, közlekedik, de én is inkább ösztönöznélek egy kis testmozgásra, súlyleadásra az egészséged érdekében.

2017. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!