Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem is lehet zöld a szemem?

Nekem is lehet zöld a szemem?

Figyelt kérdés
A családunkban majden mindenkinek más színű szeme, de viszont változni is szokott. A dédipapám barnaszemű volt most pedig szürke lett neki. A mamámra is ez igaz csak neki sötétkék lett. Viszont a tesóm szeme gesztenyebarna volt, mint az enyém, most pedig zöld a szeme. Anyukám fekete szemű volt most pedig világosbarna. Lehetséges hogy nekem zöld lesz?

2017. júl. 3. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ha van olyan színváltós szemű nálad idősebb családtagod, akinek valamikor olyan árnyalatú szeme volt, mint neked, mostmeg zöld, akkor lehet.

Az én szemem szürkéskék volt gyerekként, aztán pár évesrn elkezdett zöldülni. Most barmincegy évesen zöld szemem van, de már vannak benne kis barna részek. Anyámé ilyen, az övé már egészen barna. Olyan világosbarna, sárgás, borostyánszerű, de úgy látom, most, hatvan felé közeledve sötétedik a szeme.

Lehet, hogy az enyém is olyan lesz.

2017. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg változhat a szem színe, de az nagyon ritka.


Mondjuk én elég feltűnően zöld szemű vagyok, nem is vagyok oda érte, mert mindig jönnek a csodálkozások ha új emberrel beszélek, hogy nekem ez a szemszínem.... áh nem, csak kontaktlencse, hogy megkérdezhessék... bár az elnne.

2017. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!