Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek tőlem a kortársaim?

Miért félnek tőlem a kortársaim?

Figyelt kérdés

Nem is olyan rég arra lettem figyelmes ,hogy úgy mindenki kerűl.A "sötét" csajként elmegetnek. Úgy tekintenek rám mintha a sátán lennék, félnek tőlem. Csendes vagyok és nem keresem az emberek társaságát, szeretem a magányt. Rockot, néha metalt hallgatok. Nem hiszem a külsőm lenne az ami miatt kerülnek. Gyakran hordok feketét,. Leginkább bővebb szakadt farmereket, zenekaros pólókat és ingeket viselek. Nem hiszem hogy ez félelmetes lenne. Nem tudom mi miatt van ez. De ez nem tetszik , hogy így tekintenek rám az emberek. Mièrt van ez? Mit tegyek ,hogy ez ne legyen így?


Egy 17 éves lány



2017. júl. 3. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy van valami félelmetes a tekintetedben. Meg az is lehet, hogy egyáltalán nem félnek tőled, csak te (tévesen) azt gondolod.
2017. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket egyszer hogy miért kerülnek/néznek rád furcsán:D

Persze ezzel a külsővel kicsit sem vagy hétköznapi, sokakat talán meg is rémít, de (főleg ebben a korban) szerintem nincs benne semmi olyan ami taszítana minden embert.

Valakinek olyan a kisugárzása meg a tekintete mintha éppen ölni készülne, ez nem vicc:D Volt egy osztálytársam; mindenki emiatt a kettő miatt kerülte őt, mert "féltek" tőle, azt hitték valami antiszociális pszichopata. Odamentem hozzá barátkozni (ez még kilencedikben volt), kiderült hogy teljesen normális, egyszerűen csak ilyen a megjelenése:)

Próbálj meg mosolyogni meg beszélgetést kezdeményezni ha zavar téged a helyzet, ha pedig nem, akkor ne foglalkozz velük:)

17/l

2017. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos egyesek konnyen elitelik azokat az embereket, akik kulonboznek a masiktol, foleg, ha nem probalnak beilleszkedni. Ha te nem mutatsz erdeklodest masok irant, nagy esellyel ok sem fognak. Ez igy szokott lenni. Ha neked ez nem jo, akkor nyilj meg egy kicsit, es baratkozz. Nyilvan nem tetszik ez neked, ha kiirtad a kerdest, de a leirtak alapjan szamomra nyilvanvalo, hogy miert alakult ki ez a helyzet. En nem hibaztatlak teged, nehogy azt hidd, de egyertelmuen, szocializalodni kell kicsit jobban, ha be szeretnel illeszkedni :)
2017. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Na! Pontosan ugyan ez volt nekem is a problémám! Féltek tőlem. Nem voltam számukra az a megszokott ember típus. Aztán rájöttem, hogy megpróbálok kicsit beilleszkedni hozzájuk. Társaság kedvelő lettem. Ma például egy csomó jó haverom van és egyáltalán nem félnek tőlem. Mindig azoktól húzódnak el leginkább az emberek, akik nem olyan "társaslények".
2017. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legyél a feleségem:D
2017. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat!

(Elfelejtettem írni ,hogy piros a hajam, na jó nem mintha ez lenne a kiváltó ok de hát mostmár leírom)

#5 miért ezek annyira vonzó tulajdonságok?:D

2017. júl. 3. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:
persze és az hogy a hajad vörös az még jobb
2017. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Valaki itt nagyon kanos..
2017. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Ez az én kérdésem volt.


Véletlen beszélgetni nem volna kedved? Tényleg csak megismernélek szívesen.

2017. júl. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!