Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A félelmeink kivetülhetnek az...

Ja-myung kérdése:

A félelmeink kivetülhetnek az álmainkba?

Figyelt kérdés
Nekem például a legnagyobb félmeim, hogy nem látok tisztán, vagy pedig nem kapok levegőt. Sokszor álmodok valami egész jót, de vagy megvakulok valamilyen szinten, vagy levegőhiányom lesz. Összefügghet? És komoly válaszokat várok, mert tényleg érdekel.

2017. júl. 4. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

sok pszichológia könyvet olvastam és nagyjából úgy lehetne összefoglalni az álom fogalmát hogy:

érzelmek,érzetek,emlékek ,vágyak és félelmek összessége.

Ez a tudatalattiban vetül ki amikor az ember fokozottan nyugodt,regeneráló fázisban van = alszik


A mély elnyomott érzéseink és vágyaink is ekkor törnek felszínre tehát a válasz igen. Nemhogy kivetülHETnek hanem ki is szoktak vetülni az álmainkban

2017. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez roppant gyakori. Én elég ritkán emlékszem az álmaimra, de a félelmeim elég sűrűn ott vannak, brrr.
2017. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!