Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs adrenalinom?

Miért nincs adrenalinom?

Figyelt kérdés

Egy csávót elakarok verni, de "régebben" még elkezdtem remegni is mikor rágondoltam (adrenalin) mikor találkoztam vele megfagytam.

ez most megváltozott hiába gondolok rá, már nincs adrenalinom+nemblokkolok le.

Nekem kéne az adrenalin, hogy neérezzem a fájadlmat meg, hogy kihasználjam hogy erősebb vagyok+ a gyűlölet.


2017. júl. 4. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd megkergetne pár oroszlán megnézhetnéd hol az adrenalinod, vagy egy mocsárba mikor a krokodil szájába lenne a lábad.
2017. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kihalt belőled az ölés ösztöne. Lúzer vagy, most már az is maradsz.
2017. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legrosszabb dolog táplálkozni a gyűlöletből. Ezt csak a tököm filmekből láttattad, hogy milyen menő. Nem az. Elborul az agyad és csak kapálódzol majd. Tudod milyen gyorsan elfogy a levegőd? Az igazi harcosok végig nyugodtak harc közben. Ezen gondolkodj el.

Adrenalinra támaszkodni meg csepp a tengerben. Az ilyen hozzáállásra én is csak azt tudom mondani, hogy vesztes.

2017. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!