Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szebbek a barnák?

Miért szebbek a barnák?

Figyelt kérdés

Semmi önsajnálat, nem kell félreérteni!

Annyi lenne az én kérdésem, hogy miért van az, hogy a barna/fekete hajú lányok sokkal szebbek, mint egy szőke hajú lány? Annyit értek ez alatt, hogy gyorsabban barnulnak, kevesebb az anyajegyük. A hajuk, és a szemöldökük is sokkal szebb. Kisugárzásuk is annyival jobb. Arról meg ne beszéljünk, hogy minden 2. srácnak barna/fekete hajú barátnője van. Én szőkeként, meg mint a kórházi fal a színem. Mindenhol van anyajegyem. Szemöldököm meg nincsen, mivel alig látszik. A szememhez nem tudok semmit hasonlítani. A kisugárzásom meg rideg.

(Nem szeretnék senkit megsérteni ezzel)

14/L



2017. júl. 4. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez így lenne, akkor nem festené szőkére a sötét hajú lányok egy masszív része magát.
2017. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Mert a szőke nagyon lesápítja az embert szerintem és nem is áll sok mindenkinek jól.

Nem nagyon láttam még olyan embert, akinek ne állna jól a barna. A fekete meg egyszerűen minden bőrtípushoz jó: fehér, kreol, stb. És bármelyik szemhez is passzol.

Szóval ez az oka.

2017. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Összegezve: Ez egy sz@r szín. Köszi mindenkinek!:)
2017. júl. 4. 19:16
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem az. Szerintem nagyon szép és különleges, de nem áll jól annyi embernek, mint a barna.
2017. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én barna hajú vagyok,de elég világos a bőröm és én sem barnulok le,hanem inkább leégek és sok az anyajegyem is,kettőt le is kellett szedetni :S Úgyhogy mindenféle kombinációk vannak ám.
2017. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
csak, hogy ne a folytonos hibát lásd a szőkeségben :D A szőkéknek több hajuk van, mint a barnáknak :)
2017. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez egy komolytalan kérdés. 14 éves vagy és sztereotípiákra, valamint a saját korlátolt világképedre építesz.

Sok pasi a barnákat szereti, sok a szőkéket/világosabbakat. Pluszban a zsáner csak egy dolog, ha szeretsz valakit, nem azon múlik.

Én pont azt veszem észre hogy a körülöttem lévő férfiak nem szeretik a barnaságot. (nem cigány, csak hozzáfűzném) :D

Te egyszerűen csak önbizalom hiányos vagy, majd elmúlik.

2017. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7es: én például a barnákat szeretem. van haverom aki me a szőkéket.


aztán mindennek ellenére az utolsó barátnőm szőke volt :)

2017. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sokan szőkítik a hajukat, és sok srácnak/férfinek/nőnek a szőke hajú csajok tetszenek.

De a sötét haj nem egyenlő azzal, hogy valaki gyorsan barnul, sötétebb a bőre és kevesebb az anyajegye. Nagyon sok sötétbarna/fekete hajú ismerősöm van, akinek durván sok anyajegye van, és több olyan is, akiknek falfehér a bőre, és a napsugarak kb. visszaverődnek róluk, annyira nem barnulnak.

A kisugárzásod pedig 0%-ban múlik a hajszíneden. Ha kedvesebb és megnyerőbb akarsz lenni, akkor hajrá, az csak a személyiségeden múlik, nem azon, hogy mennyire vagy szőke.

2017. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A sötét haj egyébként eleve gyakoribb, és az elmúlt időszakban nagy divat lett barnás és fekete árnyalatokat festetni, ezért láthatsz több sötét hajú barátnőt a srácok mellett.
2017. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!