Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesitenek azok...

Titeket nem idegesitenek azok az emberek akik állandóan megkérdeznek olyan dolgokat amire már válaszoltatok?

Figyelt kérdés
Nem egyszeri esetről van szó.Az egyik barátnőm például mikor van program szervezve és mondom neki,hogy az az időpont nem jó,pár nap múlva megint ir és hiv oda vagy máshova,ha változott a helyszin,de ugyanarról az időpontról van szó.Legutóbb már szóvá tettem,hogy ahogy már mondtam is néhány nappal azelőtt akkor nem érek rá,mert nem vagyok otthon.Vagy az egyik évfolyamtársnőm a főiskoláról irt tegnap este kérdezte melyik fejezetek kellenek a vizsgára,meg hol található az anyag.Erre ma még fél nap sem telt el,hogy ortam neki rákérdez az egyik anyagrészre az kell-e,pedig tegnap szépen megirtam neki mi kell.Meg az anyag megtalálható a főiskolai levelező listán amit ő is kap e-mailben sőt a facebookon is van csoport.Szivesen segitek mindenkinek,de nincs mindig időm,kedvem letölteni az anyagot és privát üzenetbe elküldeni neki,mert ő is fent van a listán és két helyre is felvan rakva az anyag,csak előkell keresni.Nem tudom ezekben az esetekben feledékenységről van-e szó,mert ha valami néha előfordul az még tolerálható,de ha folyamatosan ezt csinálja valaki nem biztos feledékenység.Az első eseteben nem figyel oda eléggé másokra,hogy azok mit mondanak neki.A második esetben meg lehetne a dolgokat kicsit jobban rendszerezni,akkor nem kellen másokat 3x ugyanaz miatt hivogatni.És ezt nem csak én mondom rájuk.Hogyan oldjátok meg ezeket a dolgokat? Szóvá teszitek vagy elhallgatjátok?

2017. júl. 5. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg akik egyszuszra háromszor elmondják amit gondolnak. Huhh.
2017. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ilyen. Szeretem őt, de ettől a tulajdonságától jön, hogy a falat kaparjam.
2017. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!