Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichiáter ásít, akkor mit...

Hájaaa kérdése:

A pszichiáter ásít, akkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldönteni, hogy szándékos-e vagy nem, mikor a mondandóm közepét egy rohadt nagyon ásított. Ti mit csinálnátok? Rászólnátok, vagy úgy csinálnátok mintha misem történt volna?

2017. júl. 5. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
én ásítanék
2017. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Én megkérdezném: Akar róla beszélni? Mondjuk én nem járok picomókushoz, mert szívből gyűlölöm az összes ingyenélő kóklert.
2017. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze, szólj rá egy orvosra. Én is járok pszichiáterhez és előfordult nálam is, hogy ásított. Egész nap beteg emberek panaszkodását hallgatja. Esetleg talán fáradt is lehet. Ebbe nem gondoltál bele. Persze hogy nem.
2017. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Akkor oszlassuk el ezt a rettenetesen nagy fogalomzavart. Nem pszichiáterhez jársz, mert az elmebetegekkel foglalkozik. Pszichológus az akihez beszélni kell és próbálja megérteni a lelki eredetű problémáidat. A pszichológus bölcsész (tehát nem orvos) diplomával, a pszichiáter orvosival rendelkezik.
2017. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem direkt volt, de ha érdekel rákérdezhetsz hogy finoman.
2017. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ezt a sok hülyét aki itt van? 4-es? Mi van? Te már csak tudod, kihez jár a kérdező. Mit akarsz te eloszlatni, te idióta. Elmebetegekkel? Ezt a hülyeséget magadtól találtad ki? Ásított az orvos, szóljatok rá. Sok kis hülye tizenéves.
2017. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Az egészségügyben dolgozó is ember. Ügyfélszolgálatokon, kereskedelemben, szállodaiparban, oktatási intézményekben - és még ki tudja, hány helyen, - emberekkel kell dolgozni. Egyénként más és más ügyféllel, kuncsafttal, vásárlóval, - egyénre szabott hülyeségeket kezelve...

Semmit nem szólnék, - lehet, hogy aznap már a sokadik páciense vagyok és neki is áll az, hogy elfárad. Emberekkel dolgozni a legnehezebb!

2017. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Egyenes vonalú egyenletes mozgással haladok a kijárat felé.
2017. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

#4, bár hasonló tevékenységet végez a pszichológus és a pszichiáter, a pszichológus kizárólag a szoftverrel foglalkozik. Beszélgetve próbálja feltárni az épp aktuális lelki baj gyökereit.

A pszichiáter viszont orvos. Gyógyszert is írhat fel (a pszichológus NEM), de kétségtelen, hogy az eszköztárában a beszélgetés is szerepel. Ő már nyúlhat a hardverhez is (gyógyszeresen egyensúlyba állítva a kibillent pacienst).

2017. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem szólnék. Harminc fokban mindenkinek elismerésem, aki nem alszik el és végzi a munkáját.
2017. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!