Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak szabadságom alatt?

Mit csináljak szabadságom alatt?

Figyelt kérdés

Júliusban 1 hétre megyek, de igazából semmi tervem nincs mit csináljak.Így barátok nélkül meg még inkább nehéz.

Nyaralni 14 éve nem voltam sehol, egyedül meg nem olyan lenne.Dolgozni nem szeretnék, inkább kikapcsolódni.


2017. júl. 5. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Először jár egyedül pl túrázni, biciklizni, én is így kezdtem, aztán voltak, akik csatlakoztak hozzám
2017. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menjünk el együtt valamerre! :)
2017. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sz@r ügy...

Milyen lehetőségeid vannak? Merre laksz? Nemed? Autód, motorod, útleveled, jogsid van? Mennyit szánnál egy hét kikapcsra?


Én pl. egy motorostúrát szerveznék Albániába.

Vagy elmennék horgászni egy hétre valami jó helyre. Pl Orfű, Abaliget környéke nagyon szép hely.

2017. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress pár napos utazást külföldre, bárhova, az feltöltene, ismerkednél, új lehetőségeket is mutathatna.
2017. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!