Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lesz boldog...

Szerintetek mitől lesz boldog valaki?

Figyelt kérdés
Ki szerint mit kell elérni az életben, hogy boldog legyen, illetve mi a boldogság "definíciója", avagy "képlete"?

2017. júl. 5. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én attol vagyok boldog ha utazhatok.
2017. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én leginkább a sok drága endorfin felszabadulásától leszek boldog. Amúgy az egyedülléttől. Meg a Rick and Morty-tól. Szóval a kedvenc sorozatoktól meg a kirándulástól.
2017. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a boldogság ezt nem lehet meghatározni.

Nekem pl az lenne ha végre lehetne egy összetartó szerető családom egészséges gyerekeim. Természetesen nem az éh halál szélén élve de nem vágyom palotára meg 10 miliós autókra.


22L

2017. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan sablon, amit mindenkire rá lehet húzni. Nem kell elérni semmit az életben. Mindenkinek azt kell megtalálnia, hogy ő mitől boldog. Van, aki a nagy társaságtól, más a magánytól. Hangos zenétől, csendtől, erdőben futástól, ágyban videózástól, stb. Vannak olyan dolgok, amiktől sok ember boldog. Szerető társ, kreatív hobbi, stb. De nem mindenki.
2017. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az lenne a boldogság, ha nem kellene napról napra élnem. Ha lehetne egy saját kis vackom, mindenféle adósságtól mentesen.
2017. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor lennék boldog ha egyszer már mindenki igazán boldog lenne.
2017. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Boldogság = pénz + egészség (ahol a pénz annyi pénzt jelent egy adott egyednek amennyivel boldog)



Következménye a tételnek:


Abszolút boldogság = végtelen pénz + egész életen át tartó egészség

2017. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
1. Ne vitatkozz. 2. Ne tarts haragot. 3. Ne irigykedj másokra. 4. Ne vedd el, ami a másé. 5. Bánj szeretettel önmagaddal. 6. Légy hálás, azért amid van. 7. Éld át, amit mondasz. 8. 9.Legyél többet 'itt' a jelenben. 10. 10. Válogasd meg milyen tv csatornát\filmet nézel, mit olvasol. Nem biztos, hogy boldogságszíntedet nőveli, ha minden nap értedülsz, hány ember halt meg balesetben, hány embert gyilkoltak le. 11. Mosolyogj többet. 12. Ne tégy rosszat senkivel.
2017. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

– Mester, mi lehet a boldogság titka?

– Ne vitatkozz idiótákkal.

– Én nem hiszem, hogy ez lenne a titok.

– Igazad van – mondta a mester…

Bölcselet boldogság titka, humor,

2017. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha elégedett magával, az életével, a környezetével

sikerül elérnie azt amitől boldog lehet

legyen akár egy verseny megnyerése, legyen akár egy kis pihenés, vagy találka


és ez hülyeség, hogy csak egészségesen lehet valaki boldog

ma már rengeteg betegség van, ténylegesen 100%-osan egészséges ember kb nem is létezik mégis vannak boldog emberek, sőt sokszor a nagyon beteg emberek között vannak nagyon boldogok


a boldogságot ugyanúgy táplálni kell, mint a testedet, ha nem eszel sokáig, akkor éhes leszel

2017. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!