Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen,...

Mi a véleményetek az ilyen, szerintem önelégült személyekről akik egyes szám harmadik személyben beszélnek magukról?

Figyelt kérdés

Például egy akármilyen témájú beszélgetésben úgy vezetik elő a mondókájukat,hogy:-Mondtam is magamnak,na Sanyi ezt most ide jól odaraktuk!

És mellkas ki,azt röhög magán hogy ő aztán milyen jól megoldotta a dolgot.

Persze ártatlan dolog ez úgymond,de amikor egy ilyennel kell huzamosabb időt valamiért együtt tölteni akkor engem például nagyon irritál a primitív önbizalmával.Mert persze nincs mögötte semmi egyébként.Buta mint a faék.

Jól gondoljátok az én önbizalmam a béka seg@ge alatt van ilyenolyan okból,de sosem utáltam csak úgyból azokat akik sikeresek.



2017. júl. 6. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy két ilyen megnyilvánulás poénos is lehet, de ha valaki huzamosabb ideig beszél magáròl így akkor érthető hogy idegesítő. Ennek ellenère nem hiszem hogy feltétlenül ezzel az emberrel van baj, nekem úgy tünik hogy valamilyen oknál fogva nem bírod az embert tehát bár hogy beszél téged így is úgy is idegesít.
2017. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

néha én is használom ezt a formát. van amikor azért, hogy humorosabb, vagy "meseszerűbb" legyen a mondandóm. Van aki azért beszél így hogy valóban növelje az önbizalmát. ha csak ilyen módon tudja az még mindig jobb szerintem, mintha úgy tenné, hogy megpróbál megalázni, nem?

ha pedig tényleg annyira idegesít, ne figyelj rá.

2017. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Á nem idegesít,max egy pillanatnyi zavar az erőben.

Csak olyan izé...na.

Olyan tolakodó

Van egy pár ember a környezetemben aki alkalmazza.Olyanok akik sosem hibáznak hanem mindig mások miatt nem haladnak.

Szemernyi kétségük sincs az önmagukba vetett hitükkel kapcsolatban.

Nekik visszább kéne venni,nekem meg jobban odatenni magam talán.Nemigen fog menni egyikse

2017. júl. 6. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj rá, csak mert túlzott önbizalma van! Ezzel még nem okoz kárt senkinek! A túlzott önbizalmát jóra is fordíthatja. Sajnálom, hogy idegesít: Legyél vele kedves, és jólelkű, sikerüljön neked is növelni az önbizalmad, hogy utána az önbizalmaddal te is jóra formáld az embereket!
2017. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen duma engem is idegesít. Nagyon modorosnak tartom ezt a stílust.
2017. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy lenne miért haragudni rájuk de én nem teszem mert ismerem őket ezért engem nem találtak még be.Viszont hallottam már őket párszor megnyilvánulni oly módon hogyha én így megbántanék másokat évek múlva is szégyelném magam.ők meg minden héten produkálnak ilyesmit.

A buta egójukkal úgy közlekednek a világban mint az a bizonyos elefánt.

És nem hagyják terelgetni magukat.Akkoris nekik van igazuk ha nincs és ez még ráadásul ordít messziről is.


Jaj majd elfelejtettem!

Mindez természetesen hangos beszéddel párosul.Tehát mindig harsányak.Ha én megemlítem hogy elhagytam a kocsikulcsot,akkor ő másnap rákérdez hogy:-Na azt meglett-e?Há hogy lehet elhagyni a kocsikulcsot?

Mindezt persze úgy hogy 100méteres körben mindenki hallja.

Irritál az ilyen fajta tolakodó modortalanság.

2017. júl. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!