Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti vártátok a melegfelvonulást...

Ti vártátok a melegfelvonulást vagy nem? Részt vesztek rajta?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok lécci

2017. júl. 8. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Én nem várom, sőt betiltanám az egészet, ha ilyen gusztustalan módon kívánják a büszkeségüket kifejezni. Ez semmi más, csak provokáció. Én se futok ki az utcára tangában hímk*rvának öltözve a farkammal helikopterezni. Nem a melegekkel van bajom, csak az ilyen beteg barmokkal, akik így viselkednek. szívem szerint az ilyeneket felgyújtanám, aztán nézném ahogy szaladgálnak mint a lefejezett csirkék. DE MONDOM NEM A MELEGEKKEL VAN BAJOM. 22f
2017. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Szégyen ez mindenkire. Miért büszkék erre , nem értem.

El kellene bújni a négy fal közé és ott azt csinálnának amit akarnak.

3. "nem a melegekkel van bajom". De igen azokkal van baj, meg a leszbikkel. Normális ember nem gusztustalankodik az utcán, nem kellene megbotránkoztatni a jó érzésű embereket.

2017. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%

3 vagyok, úgy értem, akik otthon a 4 fal között csinálják azok nem érdekelnek, lehet neked is vannak meleg barátaid, nem tudom, szerintem nem "kötelező" megfelelniük a nyávogós metroszexuális díszb*ui sztereotipiának.


Azokkal van a baj, akik a pride-on részt vesznek ocsmánykodva, provokálva. az, hogy neked minden meleggel bajod van még azzal is akit nem is láttál életedben, primitív látásmódról árulkodik. de nem akarok veszekedni, lehet én is félre értettelek, ezt itt fejezzük be pls.

2017. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Ők is normális emberek, utolsó előtti, és az én véleményem heteroként is az, hogy a heteroknak is a nemi életet 4 fal között kell élni. Ugyanolyan suttyó viselkedésnek tartom azt, ha egy fiú egy lány bugyijában matat pl a buszon, mint azt, ha egy fiú egy fiúéban.

Itt értek egyet a 75%-sal, nem sok meleg ismerősöm van, de mindegyikük hányni tudna a pridetól, szerintük így is elég nehéz a helyzetük; a sok provokáló idióta meg rátesz egy lapáttal. Ő sem tapsikol a heteroknak, és fordítva sem várja el egyik sem ezt.

2017. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Heteró vagyok, tavaly részt vettem rajta, nagy buli volt, az emberek is jófejek és közvetlenek voltak. (És nem, senki sem mászott rám.)


Idén nem tudtam, és sajnos jövőre sem fogok tudni részt venni rajta.

(Most ezért szénné fognak pontozni, de teszek rá.)

26/N

2017. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Bár nem vagyok pontvadász, csak kevés kérdésre válaszolok, mégis nem értem, miért tesznek fel emberek ilyen kérdéseket. ha úgyse lehet jót válaszolni. ha a b*zik mellé áll az ember akkor a csőlátású homofób látensb*zik pontozzák le, ha gyűlölködik, akkor meg a ratyi sereg pontozza le. Akkor mi az anyátokat vártok, mit válaszoljon az ember?
2017. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
0%
Nem vártam, de nekem 8 ha valaki történetesen meleg és közben feltűnési mániája van. Nagyon remélem, ettől még a normális melegek nem érzik kötelezőnek a részvételt, csak mert sokan oda mennek figyelmet kapni, csókot lopni, összeszedni egy egyéjszakást, vagy ismerkedni. Ezekkel sincs semmi bajom, nagyon remélem, hogy ez inkább szól a felsoroltakról, sem mint arról, hogy imádják mutogatni egy tulajdonságukat, amihez jó esetben egy azonos nemű embernek van köze, de nekem meg az emberek többségének meg semmi.
2017. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem vettem részt és a világ összes pénzéért se tenném. Én meleg vagyok, de ellenzem ezt az egész felfordulást. Annak, hogy pár ostoba női ruhába öltözött ember megbotránkoztatja a többségi társadalmat és a normális melegeket semmi értelme nincs. Kontraproduktív az egész eseménysorozat. Mielőtt valaki jönne nekem ajvékolni, hogy Stonewall meg egyenlő jogok meg LMBTQTREDFGJXY f_szom szólok, hogy tisztában vagyok velük, csak éppen nem értek egyet, mivel aki kívülálló, annak nem ezek a dolgok jönnek át, hanem, hogy b_zik vonaglanak undorítóan.

26/F

2017. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én vártam is az eseményt, meg nem is! (N/33) Eszméletlen jó esemény lehetne minden évben! Az a baj, hogy értelmét vesztette a rendezvény. A lényeg az lenne, hogy elfogadást, szimpátiát váltsanak ki az emberekből. Hogy támogatást szerezzenek az ügyükhöz. Ha ez egy békés bulis szórakoztató esemény lenne, polgárpukkasztás nélkül az teljesen működne és előbb-utóbb célt érne a lakosság semleges felénél, a gyűlölködőknél nem. De így csupasz s....g rázással, obszcén magamutogatással nem érnek célt. Csak unszimpátiát váltanak ki a semleges emberekből is, elmarják vele a támogatóikat. Én egyébként támogatom az ügyüket, mindig is így tettem. Hiszek az egyenlőségben. LOVE WINS! Meleg barátaim is vannak, és ők egyetértenek velem. Na most jöhet az utálkozás a véleményem miatt!:P
2017. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én várom megyek lincselni egy pár magamutogató meleget már beszeteztem egy sisakot gumibotot gázmaszkot
2017. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!