Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan lányról...

Mit gondoltok az olyan lányról aki szereti a metál fajtáit?

Figyelt kérdés

Death es/vagy Black metált annyira nem szoktam hallgatni, szinte sose, de szeretem a Rammsteint, Avenged Sevenfoldot, Five Finger Dp-t, Metallicát és ezekhez hasonlókat, és a mai pop számok egy részétől már rosszul vagyok, szinte mindegyiknek ugyanaz a dallama. Még az elektronikus zenét elhallgatom, de csak akkor ha sportolok, hogy ritmusa legyen a mozgásomról. Több osztálytársam is mondta, hogy nem gondolta, hogy én ilyeneket szeretek, meg biztos csak vki miatt hallgatom. Az alábbi együtteseket vagy kiskorom óta vagy 5éve ismerem (esetleg 2éve hallottam először) és régebben is szerettem a metált/rockot (Tankcsapda, KISS). Eminem régi számait is szívesen elhallgatom. Míg régen szerettem David Guetta munkásságát mostanában ez elhalványul, de Aviciit még most is szeretem. A régi Shakirát is szívesen elhallgattam az alt hangja miatt. De már nem is tudom őket mikor hallgattam utoljára, manapság az először felsorolt első 3közül hallgatok a legtöbbet (Rammstein révén még a Lindemannt szeretem hallgatni).

Először mikor meghallgatok egy hozzájuk köthető számot, én nem arra megyek, hogy mi lehet a nagy jelentése a számnak, hanem az hogy jól hangzik e, tetszik e hallásra, és utána nézem meg mit jelenthet..



2017. júl. 9. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem a zene stílus határoz meg egy embert, ez a te dolgod.
2017. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Mit? Semmit. Te se gondold magad olyan különlegesnek, mert nem Ariana Grandét vagy JB-t hallgatsz. 14 és 16 év között lehetsz, eltaláltam? Ha nem, akkor még gázabb ez a kérdés...
2017. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
18 es azert irtam ki, mert ha szoba jon a zene tema, akkor mar egybol szidjak a metalt milyen szar, fos, miert nem hallgatok olyanokat amit a masodik valaszolo irt.. es egyszeruen kivancsi vagyok
2017. júl. 9. 12:05
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
És te 18 évesen még mindig azzal foglalkozol, hogy ki mit gondol a zenei ízlésedről??
2017. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
aranyos lany lehetsz.
2017. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Volt egy kutatás, ami összefüggést talált a több műfaj hallgatása és a magas intelligencia között. Persze ezek véletlenszerűen választott emberek voltak, de az én tapasztalataim is erről árulkodnak, szóval szerintem kifejezetten jó pont ez az adott lánynál. Valamint én is hallgatok metált, ez teszi ki a zenei listám kb. 50%-át (a maradék az kb. 10 másik műfaj), így megint csak plusz pont. ^^ Szóval igen, csak ez alapján nekem szimpatikus vagy, de egy metálgyűlölőnek lehet nem ezzel kéne bemutatkoznod. :D
2017. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nincs gondom ezzel a stílussal, de amúgy nem igazán szoktam megítélni senkit a zenei ízlése alapján. Meg leszólni sem szokásom még akkor sem ha nem szeretem az adott stílust.
2017. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Unalmas lehetsz. Azok az emberek, akik különlegesnek hiszik magukat az eltérő zenei ízlésük miatt, és képesek GYIK-re egy ilyen hosszú kérdést leírni, csak hogy a válaszolók fényezzék őket... Unalmasak. Még akkor is, ha 13 évesen Chopint vagy Hiperkarmát hallgatnak.
2017. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Őszintén? A legkevésbé sem érdekel mit hallgat az adott illető. Részemről úgy vagyok vele, hogy hallgassa mindenki azt amit szeret de ne akarja bebizonyítani, hogy az jobb mint a többi.
2017. júl. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
18 évesen kemény hogy még mindig ilyen szellemi szinten vagy, hogy érdekel, hogy mások mit gondolnak a zenei ízlésedről. Ezek a zenék pedig amúgy sem durvák, teljesen átlagos, hogy lányként ilyeneket hallgatsz.
2017. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!