Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet véglegesen megszünt...

Hogy lehet véglegesen megszüntetni a játékfüggőséget pszichológus segítsége nélkül?

Figyelt kérdés

5 hónapja abbahagytam, de nincs olyan hét, amikor ne jutna eszembe...

Számítógépes játékról van szó, tavaly nyáron napi 16-20 órát ültem miatta a gép előtt, rettenetesen visszataszító életmódot folytattam. Nem akarok újra beleesni ebbe az egészbe, de mégis olyan jó érzéssel tölt el, ha a játékra gondolok.

Tudom, hogy függőség, ezért is hagytam abba. De minden éjszaka azzal a hülyeséggel álmodtam egy hónapon át, ha valaki megemlítette a játékot, órákig beszélgettem vele róla, már félek magamtól...

Mit tegyek? Hiányzik, de nem is akarok megint belecsöppenni.



2017. júl. 9. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

kösd le magad hasznosabb dolgokkal :)


én pl játékfejlesztéssel, pszichológiával, emberekkel, filmezéssel foglalom le magamat, mondjuk én ráuntam a játékokra és sokkal jobban élvezem a kreatív munkát ilyen téren

2017. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én azt mondanám hogy tanuld meg magad kontrollálni és játsz szépen fokozatosan egyre kevesebbet az mint a fentiekből kiderül nem megy ha rögtön leteszed dolgot..
2017. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem elég kivenni az életedből, vmi értelmessel (vagy többel) pótolni is kell.


Pl társ, sport, tanulás, munka, önkéntesség.

2017. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Miért zárod ki a pszichológust?
2017. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy csajt és tanuld meg használni a joystickod. :D
2017. júl. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
szokj rá a heroinra
2017. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!