Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a férfiak vagy a...

Szerintetek a férfiak vagy a nők az okosabbak?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül IQ-ra gondolok, hanem úgy általában az életben előrejutáshoz szükséges tulajdonságok terén szerintetek manapság a férfiak vagy a nők a jobbak?


Pl. jó diploma, nyelvek, ambíciók, kapcsolatok építése, önbizalom, érdekérvényesítés, de akár a sima IQ is része lehet, ha hozzásegít egy sikeres élethez, stb.



2017. júl. 9. 15:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet általánosítani, vannak hülye nők, okos nők, hülye férfiak, okos férfiak
2017. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ja és mondjuk nyugaton vagy Magyarországon, nem az ISIS államaiban.
2017. júl. 9. 15:07
 3/25 anonim ***** válasza:
12%

Természetesen a férfiak okosabbak.


42/Férfi :D

2017. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen a nők. 41/n :D


Természetesen ez egy hülye kérdés, egyesnek van igaza, nem ismétlem.

2017. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

:DD


Olvassátok el a kérdést is. Nem a hülye-okosra akartam kihegyezni, csak nem volt jobb szó rá. Lehet valakinek sok az IQ-ja, ha közben segédmunkás. Vagy kevés tárgyi tudással cégvezető.

2017. júl. 9. 15:14
 6/25 anonim ***** válasza:
17%

Ha csak abba gondolok bele, hogy egy olyan nőre, akit eltartanak, azt mondják, hogy ügyesen fogott férjet, egy olyan férfira, akit szintén eltartanak meg azt, hogy életképtelen csődtömeg... :D

A nők szerintem alapjáraton amúgy kevésbé okosak, cserébe viszont sokkal szorgalmasabbak. Általánosságban persze, kivételek mindig mindenhol akadnak.

2017. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne gerjeszd a nemek közötti ellentétet! :-)
2017. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
"Az életben előrejutás" "érdekérvényesítés" és a "siker" terén egyértelműen a férfiak, mert ők a versengőbb típusúak és elismertebbek egy közösségben, ha domináns szerepet, vezetői státuszt akarnak betölteni. Ennek megvan a kulturális és genetikai háttere. Diploma, nyelv, kutatások területén a férfiak és nők egyaránt képviseltetik magukat és nem hinném, hogy a két nem aránya jelentős eltérést mutatna.
2017. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
87%
Szerintem a kérdező arra gondol, hogy ki a sikeresebb. Ha jól fogsz férjet, feleséget, akkor az lehet siker. Ebben a nők jobbak. Szerintem egyre több a versengő szellemű nő is.
2017. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a nőknek ki tudják használni a férfiak igényeit( szex) ahhoz hogy előrébb jussanak. Teljesen el tudnak tajolodni az erzelmeiktol ha a hasznukról van szó (legalábbis szerintem) , képesek feláldozni az önbecsülésüket valamiért cserébe ellentétben velünk férfiakkal önmagában szerintem mi ferfiak sokkal sebezhetőbek vagyunk a mai a világban de nem tudom lehet csak én látom így. Néha szívesebben lennék no
2017. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!