Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék egy konkrét...

Hogyan tudnék egy konkrét napon átvenni egy netről rendelt csomagot, amikor anyám nincs otthon?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy 50k-s kormányt, de anyám tuti megöl, ha rájön, hogy ilyenekre költöm a pénzt. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mi a menete annak, hogy egy konkrét napra egyeztetve vegyem át a csomagot (amikor nem dolgozik)? Ilyenkor elég a webáruháznak írni vagy konkrétan vegyem fel a kapcsolatot a futárral? És ha utóbbi szükséges, akkor mikor kell hívni őt, hogy már ne legyen késő? Ő is tuti fel fog hívni megkérdezni mikor tudja leszállítani? Bocs a hülye kérdésért, de volt már, hogy a futár nem telefonált. Nem akarom, hogy egyik napon majd becsöngessen, amikor anyám otthon van, aztán kiverje a balhét.

2017. júl. 9. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne otthoni átvételre rendeld, hanem pick pack pontra (benzinkútak, posták...). Legtöbb webshopnál rendelésnél kiválaszthatod, hogy melyikre kéred.
2017. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyat nem lehet a mall.hu-n, ráadásul azt a batár nagy dobozt kocsi hiányában (szülők munkában) amúgy sem fogom szállítani a buszon (huszonévesen irtó ciki lenne).
2017. júl. 9. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendelésnél általában szokott lenni egy szövegdoboz, ahova egyéb megjegyzést írhatsz, szerintem ott kéne feltüntetni.
2017. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Én is arra gondoltam. Mennyire veszik azt komolyan?
2017. júl. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!