Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt emberek,...

Miért hiszik azt emberek, hogy joguk van lealázni embereket, csak mert az nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Előre bocsátom, nem rólam van szó. De rengeteg olyan kérdést látok, ahol valaki ahhoz kér tanácsot, hogyan alázzon le valakit, aki szerinte pl. nagyképű, egoista vagy bunkó. Miért kéne lealázni? Komolyan sokak szerint ez a normális válaszreakció? Miért nem törődik akkor a szimpatikus emberekkel? Félreértés ne essék, ah konkrétan nekem szólnak be valamire, én se hagyom válasz nélkül a dolgot, de itt rengeteg olyan kérdés van, hogy van egy illető, aki általában nagyképű, de nem konkrétan a kérdezőt bántotta. Vagy hogy egy srácnak tetszett egy lány (de nem jártak, nem történt köztük semmi), a lány a srác szerint egoista lett, hogyan alázza meg. Milyen jogon tenne ilyet? Ha már nem tetszik neki, akkor keressen mást. Ha meg akar még tőle valamit, akkor próbálja vele megbeszélni. Teljesen le vagyok döbbenve, hogy minden 5. kérdés arról szül, hogy alázzanak le valakit, aki nekik nem tetszik, de nem is konkrétan velük volt bunkó
2017. júl. 9. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:

*ha

*arról szól


Bocsánat, hogy nem olvastam át előtte.


És megelőlegezném a választ a lányok is ilyenek: igen, fordított nemekkel is ugyanez van, a kérdésnek nem ez volt a lényege.

2017. júl. 9. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem ütközik jogszabályba.
2017. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az se, hogy kiugorjunk az ablakon. Amúgy a legtöbb itteni javaslat szerintem jogszabályba ütközik.
2017. júl. 9. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert erősnek hiszik magukat.

Meg ők az alázatosak.

2017. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3/4 Időpont tegnap 22:36


Most akkor mi van, öngyi akarsz lenni mert megaláztak, vagy mi ? Tudod ott ahol sokan fognak össze az ember ellen, ott nem nagyon tudsz labdába rúgni, max valakit jól pofán rúgni, de tudd úgyis te húzod a rövidebbet. Időben fel kell ismerni az ilyet és lépni, jobbra vagy balra, tökre mindegy csak valamerre. Ha nem teszi meg az ember csak rosszabb lesz minden és igen ugorgatsz a p--ba.

2017. júl. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!