Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek hogy valamit...

Volt már veletek hogy valamit nagyon vártatok nagyon sokáig és mikor végre meglett már nem is értékeltétek annyira?

Figyelt kérdés

Nálam ez az új géppel történt most, kb másfél éve vártam már hogy végre leérettségizzek és megvegyem a gépem és most hogy megvan és tudok játszani a leggépzabálóbb játékokkal is és játszok is már nem is annyira érdekes, olyan "jó jó élvezem de ezt vártam ennyire?" érzés :D

Volt már veletek hasonló? Nem csalódott vagyok csak valahogy úgy, olyan nagyobb "lenyűgöződésre" számítottam :D


2017. júl. 10. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Megesik. Inkább nem várom már annyira.
2017. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, géppel nekem is ez volt. Viszont mikor építek valami elektronikát, össze kell rakni,0-ról megépíteni, majd a végén programot írni a lelkébe... az baromi jó érzés még mindig :DD
2017. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindennel így vagyok: ami ismeretlen, az vonz, de ha megvan, akkor már nem az.
2017. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ember már csak ilyen, mindig arra vágyunk, ami nincs, a megszerzett dolgokat - itt konkrétan tárgyakra gondolok -többnyire megunjuk.
2017. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!