Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről az egészről?

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Havonta 1x kb fel szoktam tenni 1 képet instagramra (amit néha facebookon is megosztok), pl parfümről, dekor dolgokról, amit csinálok, 1-1 szépítkezési szettről, magamról is; szóval semmi extra,csak olyasmikről, amiket más is feltesz. Keresztapám meg a felesége(45-55 évesek) megszóltak, hogy én mièrt teszek fel ilyesmiket,mire jó ez.

Annyira felbosszantottak, nem szeretném törölni őket, mert csúnya dolog lenne, de mi közük hozzá egyáltalán? (A láthatósàgot instagramon meg nem tudom beállítani)


2017. júl. 12. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezen megsértődni.

Nem értik, és megkérdezték. Ennyi.

Nem magadról, nem élményekről tettél fel képet, hanem egy-egy "használati" tárgyról. Ez sokaknak fura, főleg idősebbeknek.

2017. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más is ezt csinálja, másnál is láthatják ezt. Egy drága pezsgő megívása is felér egy kisebb "élménnyel"
2017. júl. 12. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez ilyen menőzés, hogy milyen parfümöd van, vagy hogy milyen drága pezsgőt ittál? :D

Hát ez valóban fura, nekem is.

Nekem úgy is ízlik a pezsgő, ha nem teszek fel róla képet sehova sem. :)

2017. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ízlik, de ha már ennyire felszínes világban élünk, akkor hát legyen!
2017. júl. 12. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is sokszor megszóltak szüleim hogy mire jó x dolgot csinálni, meg hogy miért rakok fel x féle képet.

Nem értik az egészet, tőlem nyugodtan hisztizhetnek ezen, nézegethetik a lapom és értetlenkedhetnek hogy mit miért rakok fel, vannak akik értik és nekem ez jó, ennyi.

Te is ugyanezt tedd.

2017. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!