Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak azon hogy...

Hogyan változtassak azon hogy állandóan szorongok?

Figyelt kérdés

Elegem van már ebből, mintha megfelelési kényszer is társulna mellé, pedig tudom hogy nem lehet mindenkinek megfelelni. Folyton aggódom nehogy megtörténjen ez meg az...

Ritkán tudom igazán elengedni magam. Sok ember között nem érzem jól magam. Valamint jó lenne tenni hogy ezek a dolgok megváltozzanak. Bárki bármit tud, merre lehetne elindulni a témában, nagyon megköszönöm ha ír!


2017. júl. 13. 12:07
 1/3 anonim válasza:
Próbálj új kihívásokat teljesíteni,sikert élményt is ad és növekszik az önbizalmad.Én úgy gondolom a szorongásod is csökken ezálltal.
2017. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valoban a mozgatorugo az onbizalomhiany lehet. Zokkentsd ki magad a komfortzonadbol, es ezaltal jonnek majd a sikerek, elmenyek, es mindezekhez az ingerekhez idovel hozzaszoksz, es nem fog annyira szorongani. Egyebkent alapjaraton vannak emberek, akik hajlamosak a szorongasra, talan a genek is a felelosek, esetleg lelki dolog van benne, ha komolyan veszed ezt az egeszet, es erosek a szorongasok, akkor a pszichologust ajanlom, de nem mindenre a doki a megoldas :)
2017. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privátot is, ide válaszolok.


Utóbbi időben folyamatosan a komfort zónámon kívül voltam. Kaptam pozitív megerősítéseket is, ideig óráig segít valóban. Sokmindent kipróbálok, hobbi és sport terén is, tényleg sokmindent, és jó is.

Gyerekkoromban nem ért semmilyen trauma. Viszont akkor is ilyen voltam.

Mostanra érzem hogy kezd elegem lenni ebből.

Nehezen is ismerkedek, nincs most párom talán ez is flusztrál. Kicsit utánnaolvasok még a dolgoknak....

2017. júl. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!