Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te barátkoznál egy olyan...

Te barátkoznál egy olyan fiúval akinek ismeretlen okok miatt pelenkát kell hordania? Nagyon diszkrét és kedves.19f

Figyelt kérdés
csináltak neki hólyag meg végbél tükrözést is teljes MR-t, látta pszichiáter, de semmit nem talált, de baromi cuki. Nagyon aranyos és kicsit gyerekes srác. Kicsit zavar mert sok a pelenka perverz és elő00téletes lettem. Mit tegyek? szegénykáém emiatt spec suliba járt általánoban és gimiben meg magántanult.
2017. júl. 14. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen
2017. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
Hát majd te cseréled neki a pelust ha már jobb lessz a kapcsolatotok. Amugy meg ha arra adsz ki mit mond úgy nem fogsz előre jutni az életben... beked kell eldöntened ha cikinek tartod az is marad kár szépítened magadnak....
2017. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem zárná ki az hogy ilyen baja van. De azért nem barátkoznék vele hogy jó fej legyek egy ilyen fickóval.

Csak úgy ha tényleg olyan amilyen arcokkal én haverkodok. Aki spec suli meg magángimi az valószínűleg nem olyan.

2017. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
sztem nagyon aranyos és tetszik is nekem. neki is tetszem. és nem szánalomból hanem mert birom. csak sajna a sok beteg miatt már előitéletes vok.
2017. júl. 14. 22:52
 5/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha pelenka-perverz lenne, akkor nem ment volna semmilyen vizsgálatra, hanem szimplán csak hordaná és örülne neki.

Ha amúgy kedvelném, természetesen barátkoznék vele, de ha közelebbi kapcsolatban lennénk, akkor nem hagynám annyiban a dolgot. Olyan nincs, hogy semmi baja nincs, de bevizel. Addig vinném orvostól orvosig, amíg ki nem derítik az okát, vagy ha pszichés, akkor leszoktatnám róla.

2017. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem erőltetem, elhiszem neki h ez van. viszont én többet szeretnék tőle. nagyon aranyos fiú, csak nem tudom a szex hogy menne?
2017. júl. 14. 23:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Általános iskola elsőben nem hinném, hogy már pelenkaperverz lett volna és ezért vállalta volna a gyogyót.

Egyébként a kérdező fiú vagy lány?

És csak barátkozna? Mert utána meg baromi cukizza.

2017. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ő neki is tetszem, és fiú a kérdésbnen szereplő. ez baj?
2017. júl. 14. 23:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kérdésedből nem egyértelmű, hogy te is fiú vagy-e. Viszont a közös szimpátia miatt úgy gondolom ez lényegtelen.

Kérdéses, hogy milyen viszonyban vagytok, mennyire közeli bensőséges.

Úgy gondolom, mindenképp érdemes lenne tovább kutatni a probléma okát, akár pszichés, akár fizikai úton.

Ha úgy érzed mindketten tetszetek egymásnak, akkor mindenképp közeledj hozzá, randizz vele, vagy mond el neki érzéseid, és hogy vele szeretnél lenni. A szex nem a kapcsolat első lépése, még van rá időtök, és nem feltétlenül zavarhat be ez a pelenka dolog a szexbe, de ha be is, akkor is biztos valamiképpen megtudjátok oldani, hogy jó és élvezetes legyen!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia, fiú volnék. erre regaálok. Minden vizsgálat a pszichiáternél végződött aki pedig visszaküldte vagy 5x mivel semmit nem talált.
2017. júl. 14. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!