Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan váljunk szentimentálisb...

Hogyan váljunk szentimentálisból (lelkisből) érzéketlenek?

Figyelt kérdés

Az a baj velem hogy nagyon romantikus érzékeny lány vagyok.

És ezt bennem sok pasi kihasználta bájolgással és egyéb trűkökkel és szeretnék önvédelemből olyan lánnyá válni mint a többi csaj akik fel ismerik ha csak arra hajtanak a fiúk és a pasi lelke halott és csak tárgyat lát a nőben és hazudik össze vissza mert önző és csak a saját céljait nézi iszonyúan kevés a jó ember és szeretnék lelketlen lenni vagy valamit kezdeni magammal hogy felismerjem a rossz embereket. Valaki tud ebben segíteni nekem?


20/lány



2017. júl. 15. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevered a dolgokat. Érzékenynek és naivnak lenni kettő. Simánm felismerheted azt, ha kiakarnak használni úgy is, hogy még a haldokló gilisztákat is megsajnálod eső után. Ez nem függ össze.

Ne akarj érzéketlen lenni, úgyis elég reménytelen, bár pár évtized gyakorlat megfelelő környezetben sokra képes.


Az emberismeret roppant fontos, sajna nem tudom, hogyan fejleszthetnéd. Max. megpróbálhatod levonni a konzekvenciát a saját eseteidből s jobb lenne, ha más eseteket is ismernél. A tetteket nézd, ne a szép szavakat. S ne szolgáltasd ki magad túlzottan. Ahhoz azért nagy színész kell (s gyorsan megkapható csaj, amivel amúgy nem lenne baj), hogy ne jöjjön le, hogy nem csak megfektetni akar gyorsan.

2017. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább legyél jó emberismerő, mint érzéketlen. Általában aki érzékenyebb, annak a beleérző képessége is jó, az emberek is érdeklik, ezért egy idő után könnyen kitapasztalhatja mások motivációját. Sőt, ha a megérzéseid is jók, akkor érdemes rájuk hallgatni, mert könnyebben kiszagolhatod, ha valakinek nem tisztán jók a szándékai az irányodba.
2017. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!