Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkanelkulikent is lehet...

Munkanelkulikent is lehet baratnom vagy elobb mindenkepp szerezzek egy allast?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy lehet. Bár jó, ha néha el tudod vinni fagyizni, esetleg mozi vagy ilyenek, de nem hiszem, hogy olyan nagy dolog az állásod, ha valaki belédesik. Mondjuk függ attól, hány éves vagy. 22Évesen a fiatal barátnőnek még oké, de egy 35éves nő meg megint más, biztos értesz..
2017. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem volt munkanélküli pasim, sohasem a pénzt néztem. A nők többsége persze azt nézi, de mindig vannak kivételek.
2017. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem unod még??
2017. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
64%

Lehetni lehet, de tény hogy nem jó pont és nem segít elő egy kapcsolatot.


Egyrészt ha nem találsz munkát, akkor frusztrált lehetsz egy idő után, ami kihat a kapcsolatra. Az sem mutat jól ha melletted a lány dolgozik, pénzt keres te meg otthon lengeted a farkad.


A közös programokat sem segíti elő. Havi bevétel nélkül még egy sima gyrosozást is meggondol az ember, ha barátnőd van akkor meg azért kell programokat, kirándulásokat szervezni, nem elég otthon a tv-t nézni.


Vagy csak szimplán a mindennapokat is megöli az, ha nincs munkád, nincsenek élmények, ingerek aztán ha hazajön az asszony akkor a milyen napod volt kérdésre mindig ugyanaz a válasz, mert nem történt otthon semmi.


Persze én most csak a saját gondolataim vázoltam fel. Ahogy az első írja nem mindegy hogy 20 éves vagy vagy 30+, nem mindegy miért nem dolgozol. Nem mindegy mennyit dolgoztál, milyen bevételi forrásaid vannak. Nincs semmi pénzed és otthon laksz, vagy saját lakásodban, van X millió megtakarításod.


Az sem mindegy hogy mivel töltöd a szabad időd, okkal nem dolgozol, van programod, célod, tanulsz, vagy csak döglesz a gép előtt egész nap.

2017. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem azzal van a baj, hogy munkanélküli vagy. Mindenki kerülhet ilyen helyzetbe. Az sokkal rosszabb, ha egyáltalán nem is teszel ez ellen. Akár egy okj-s képzés, akár közmunka. Azért elég sok a lehetőség. El lehet menni még árufeltöltőnek is.


Engem az zavarna a leginkább ha nem tesz az illető semmit és ül a nem létező babérjain és várja a sült galambot.

2017. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
munkanélküliként még lehetne, de idióta vagy, így már sokkal nehezebb
2017. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőtől függ, de igazából ha lesz is munkád, akkor meg utána az lesz a baj, hogy ez a munkád és ennyit kapsz ott:DDD
2017. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
munkatársamnak például van egy 39 éves pasija. se munkája, se lakása, anyja nemrég halt meg, utána is csak adósságot örökölt...látod, mégis van, akinek ez kell, és szereti, ha élősködnek rajta.
2017. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előbb kezdjél el Naponta fürödni.Irtó büdös lehetsz.Ez nem vonzó a nőknek.
2017. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Természetesen találhatsz barátnőt munkanélküliként, hiszen nincs a homlokodra írva:"munkanélküli"

Ha valamivel megfogod a nőt, nem tudod lerázni a makkodról!

A nőknek van egy kis rétege, 35-45 évesek, akik anyagilag függetlenek, és nem pénzkeresőt keresnek, náluk ez nem szempont, egy kis bikára vágynak, aki jól megf..kalja őket, cserébe használhatod az a luxust, amit ő teremtett meg.

pl, az egyetemen nem pasizott, hanem tanult, már az egêsz életét úgy irányította, hogy ne függjön egy férfi pénztárcájától. A szingli nők ilyenek, teljesen leköti a munkájuk, ügyvédnők, adótanácsadók.

Tehát, ha jó a megjelenésed felhajthatsz egy ilyen nőt, de az ilyen férfi nem hímr1ngy6, hanem a Here, más szóval Bika.

2017. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!