Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érdekel már semmi...

Miért nem érdekel már semmi sem? 21/L

Figyelt kérdés
Régebben a suli volt az elfogaltságom,amíg gimis voltam azt nagyon szerettem. Most egyetemre járok, de semmi sem érdekel. Nyár van,idén a munka elmarad, de alig tudom lekötni magam valamivel. A régi dolgok(varrás, olvasás, karkötő fonás) sem izgat már.

2017. júl. 17. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresni kell új, érdekes hobbikat.
2017. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress új hobbidat, menj társaságba, sportolj
2017. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős. Találni kell valamit, amiben látod az értéket, értelmet. Ez lehet, hogy a mostani tudásoddal nem fog működni, így tájékozódni kell. Mondok egy példát. Én mindig is utáltam futni, de egyszer olvastam egy agykutatásokhoz kapcsolódó könyvet, és ott nagyon szépen levezették, hogy hogyan védelmezi a mozgás az idegsejteket és szinapszisaikat és ez hogy nyilvánul meg a hétköznapokban. Ez beindított egy lelkesedési folyamatot, megláttam a sportokban a szépséget és a jelentőséget, és azóta imádok futni. Próbálj ki új dolgokat és olvass sokat.
2017. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néz meg a csillagokat, és gondolj valami szépre.
2017. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Segíts másokon. Sportolj. vagy ha nem is sportolsz, akkor i, legalább mozogsz! Csak fuss egy kicsit, sétálj, s elmélkedj, hogy hogyan tehetnéd boldogabbá a világot, és jobbá az embereket!
2017. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önkéntes munka
2017. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószinü változások zajlanak benned azért érzel igy, de minden letisztul,csak türelem.Az önkéntes munka ötletét dijzom,másoknak segitev megfeledkezel önmagadról és új utak nyilhatnak meg előtted amelykere most nem is gondolsz.
2017. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!