Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora hadjárat a...

Miért van ekkora hadjárat a és közutálat az általános öltözködés és megjelenés ellen?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés egy ruhaszettről és majdnem mindenki beírta, hogy tömegcucc, rá se nézne ilyen lányra stb...Miért akarnak az emberek ennyire görcsösen egyediek lenni minden tekintetben? És miért ítélnek egy ízléses de népszerű ruházatot? De ez most nem csak ruházatra vonatkozik.
2017. júl. 18. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy van, mindenmi az ilyen csajokra mozdul ra. Aki egyedi, azzal nem tudnanak mit kezdeni.
2017. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Hat nekem unalmas a tomeg cucc. Az egyedit keresem. Meg aztan szerintem ha mem adja magat a csaj csak koveti amit eloirnak a divatban az gaz. A huszadik csajnal mar nagyon idegesito hogy ugyan az a kabat polo, melltarto vagy ruzs ....hat ja vegulis mindenkinek sajat dontese.
2017. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnt már, hogy nyáriszünet van? Ilyenkor megszaporodnak a megmondóemberek, és a felszínes emberek... na vajon melyik korosztálytól?
2017. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruhától lesz valaki egyedi és különleges.:-) Csak felszínes birkák hiszik azt, hogy az outfit határozza meg egy ember értékét.
2017. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyszeru. Azert mert az atlagos unalmas.
2017. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De azért tömegcucc és tömegcucc között is van különbség.

Példánal vegyük az Adidas superstart.

Rengeteg embernek volt ilyen, mostanra talán már lecsengett.

Ha jobban megnézed, mégcsak nem is egy különlegesen szép cipőről van szó.

Én sosem vennék, még most sem, hogy feleannyiba kerül.

Ha tetszik valami, amit sok emberen láttam, de lehet variálni, pl bőrdzseki, körsál, (különböző színek/fazonok) akkor azt nem érzem gáznak, hogyha másokon is látom az utcán. Bőrdzsekit is sokan hordanak, mégsem hallottam még egy embertől se azt, hogy tömegcucc.

De ha superstart hordtam volna, akkor nem tudtam volna örülni, hogy új a cipő a lábamon, mert mindig az járna a fejemben, hogy 2 perc alatt már 6 fiatalnak láttam ilyet a lábán, mert abból a fehér alapon fekete csíkos terjedt el nagyon.

Örülök, hogy nem vettem meg.

Ja akkor egyik évben volt egy zöld télikabát (talán bordóban meg kékben is volt, de a zöld terjedt el nagyon), aminek szőrmés kapucnija, meg hátul megkötője volt lent.

Hát a lányok majdnem felének olyanja volt 8.ban, ha a suliudvaron megálltál, akkor az udvar fele zöld kabátot viselt.

Tényleg csak azokat sajnálom ilyenkor, akik azelőtt veszik meg, hogy divat lesz, és csak azért veszik meg, mert tetszik nekik, nem azért, mert menő.

2017. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Szóval neked a másik megjelenésében van az izgalom, értem.
2017. júl. 18. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Az nekem baj, ha vkinek annyira nincs stílusa, hogy szemellenzősen követi a divatot, és még csak nem is azért, mert ez az ő ízlése, hanem mert XY-nak és Gipsz Jakabnak is ez van, és ez a divat, főleg ha nem önazonos és nem is áll neki jól. Ezt meg azért egy jó emberismerő meg tudja állapítani, főleg élőben.

Nem görcsösen kell egyedinek lenni, de aki tipikus klón, annak személyisége sincs.

Plusz azt hadd döntse már el mindenki, neki mi tetszik a másikon. Van olyan cucc férfiakon, ami nálam abszolút kizáró ok, mert nem az én ízlésem, de nem feltétlen ízléstelen (pl. nagyobb fémékszerek, buggyos nadrág stb.).

2017. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális ember meg magasról tesz rá, hogy mit gondolnak róla mások.


Én alapvetően rocker vagyok, öltözködésben is erőteljesen észrevehetően. Volt párszor, hogy utcán megkérdezték gúnyosan, hogy miért öltözök így, én meg csak megkérdezem általában " Talán baj van vele? " Általában, ez mindig hat, de lehet az is segít, hogy vagy bő 190 meg 100kg. :D Mikor látom az emberek arcát olyankor, hát az megfizethetetlen. :D

Amúgy meg tényleg, divatot sosem követnék, amit szeretek, azt szívesen, de valamit csak azért mert " valakik " azt mondják rá hogy ez msot divatos, hát előbb süllyedjek el, mintsem így legyen.

2017. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15-18 évesen így van az ember. 40 évesen örülök, ha valami tűrhetőt vehetek.
2017. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!