Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor lesz ennek vége?

Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

Allandoan megjegyzest kapok a kulsomre. Termeszetesen, hogy milyen randa vagyok es ez sajnos majdnem minden napos. Egyre rosszabul erzem magam ez miatt.

Keresem masok tarsasagat es probalok aktiv lenni mindenhol, de sajnos mar megint a kulsom szol bele mindenbe. Kineznek miatta, pedig megprobaltam a leheto legjobbat kihozni magambol. Apolt vagyok es edzek, de sajnos ez se változtatta meg pozitiv iranyba dolgot.

Miert undorodnak tolem ennyire az emberek...

Mosolygos is vagyok szoval nem ertem miert kell ennyire szemetnek lenni. Jah, es baratnom se volt ez miatt, ugye hogy milyen meglepo? :D


17/F tudom, ezzel nem sokat mondtam 😂


2017. júl. 19. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátom. Mindenki bántotta, megalázta, páran meg is verték. Elege lett és pár év alatt kigyúrta magát, de nem kis mértékben. Aztán egyesével megkereste az összes embert, aki bántotta. Nem azt mondom, hogy legyél egy bosszúálló szerzetes, de ilyen is van.
2017. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!