Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van mindenböl besokalta...

Elegem van mindenböl besokaltam egyszerre ideges is vagyok és kedvetlen is mi van velem?

Figyelt kérdés

Semmi nem jön össze úgyérzem az életem egy nagy kalap...

Majd meg szakadok a munkába ott is sokszor csak szivok hazajövök ithon is mindig valami balszerencse ér,igyekszem spórolni nagy ritkán ha megengedek valamit magamnak az is miután megvettem kiderül hogy rosz vagy hibás,multkor elvittem a kislányomat állatkertbe tévedésböl felmentem az autopályára durr 15ezer büntetés,hát nekem semmi öröm nem jár? Csak a csekkek meg a munka? Elegem van az életemböl legszivesebben nem is folytatnám egy nagy kinlodás örökös körforgása sosem érzem úgy hogy na most talán kicsivel jobb lenne.Mindig csak reménykedem de mindig csalódnom kell,már nincs erőm sirni tudnék jó oldalát aligha tudom nézni mert alig van,és légyszi ne gyertek olyan válasszal h pszihologus mert oda nem megyek.


2017. júl. 20. 00:22
 1/9 anonim válasza:
Húzd ki a dugót a falból,és irány a természet,friss levegő.
2017. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Van gyereked, van munkahelyed, van fizetésed havonta, kocsid is van, mit mondhatnék még. xd Ezt mind elkellene venni tőled, kív. lennék akkor, hogy éreznéd magad.

Nem tudod már jó dolgodba, meg unalmadba mit csináljál, ez a te bajod.

2017. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem pichológus. не, no, ບໍ່, hhayi (ez zulu nyelven van)

不 (kínai) δεν, இல்லை (tamil)

El kellene menned néhány napra egyedül, feltöltődni, bámészkodni, semmit tenni. A mókuskerék nagyon fárasztó. Meg tudnád oldani?

2017. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a következő dolgoktól lennék boldog: Egy kislány, egy munkahely, kocsi. Egyik sincs. 42/F
2017. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen ez az elet, de igazabol rajtad is mulik hogy mit teszel bele, hogyan teszed szebbe, es hogy mit veszel eszre, illetve mire koncentralsz inkabb.

Egyekbkent hidd el masokkal is tortennek ilyenek, es mindenkinek faraszto a mokuskerek, de sajnos ez igy volt minden korban amiota a vilag vilag. Csak a mai ember toleranciaja es turelme kifogyoban van a szurke hetkoznapok irant, de hat az elet sajnos tobbnyire unalmas szurke hetkoznapokbol all. Tudom ennek az ellenkezojet sugallja a media, a hollywoodi filmek, reklamok, nem is beszelve az instagrammrol. De ez mind hazugsag.

2017. júl. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, de a kislányod kell, hogy erőt adjon a mindennapokhoz. Ha lenne gyerekem én mindent megtennék érte, hogy neki jó élete legyen, magammal nem törődnék.
2017. júl. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mik ezek a hulye valaszok mar nemazerd na. Az elet nem a szurke napokbol es a mokuskerekbol all. Vannak nehez napok amikor kialatastalan es azt mondjuk csessze meg az elet mi a francert vagyok itt es pont most pont ebben a helyzetben. (Ja mostanaban en is ejt nap ala dolgozok alig eszek jo ha fel orat alszok es a vonaton pihenek utkozben) de mi lesz par honap mulva? Vagy nehany even belul? Elerem mind azt amit szeretnek. A kemenyebb "szurkebb " korszakokat vagy at kell veszelni vagy valtoztatni rajta. Uj irany uj lehetosegek stb. Van egy lanyod. Ez szerintem a legkiralyabb. A tobbi loturot sem er. (Legalabb is engem total nem erdekelne) allisd ossze mi az ami jo es tetszik neked. Fogd a listat es kezd hozzaigazitani a napirendedet aztan vegul az utazast vasarlast es a munkat. Valtoztass. Napi ot perc is eleg ahhoz hogy rapillants a listadra es hozzategyel vagy kihuzzal valamit rajta. Lehet sosem fog elkeszulni de a valtozas el fog kezdodni. Gondolhatsz kicsit magadra is, a lanyod pedig kovetni fog. Ennyi
2017. júl. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg szerencsétlen vagy, mindjárt sajnállak is:DDD

Vegyél elemeket az éjjeliszekrényben lévő "rezgőrúdba" és használd, ha már "más" nem jár ott elfoglaltságod miatt;)


Meg kellene tanulnod lazítani:


https://www.youtube.com/watch?v=rjZy9QIvlfQ


Érted?

A szorulásosnak sem érdemes erőlködnie, mert mókuskerékben találja magát.

Csináld azt, ami ellazít-kikapcsol és sűrűn.

Ennyi...

2017. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,főleg az utolsó elöttinek :)
2017. júl. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!