Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár év akatt ennyire megváltozni?

Pár év akatt ennyire megváltozni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány anno gimiben, aki nagyon csendes volt,visszahúzódó, alig beszélt,nem voltak barátai.

Nem pasizott,nem járt bulizni ,,semmit.

Nem volt különösen szép,lehangolóan öltözködött,így a lányok "lenézték."

Most volt az 3.éves érettségi találkozónk.

Gyönyörű lett, ápolt,sokat foglalkozik magával,most diplomázott és a szakmájában már magyon jól el is helyezkedett. Van párja,élvezi az életet.

Az akkori menő lányoknak ,akik csúfoltál,vagy gyerekük van egy cigány bikától,vagy kiélt, 40 körüli fejük van, gyári robotmunkával.

Az élet tényleg ennyire igazságos?



2017. júl. 20. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek a nagy dolgok, csak sokan még nem jöttek rá. Az ember sok mindenre képes, ha igazán akarja, és mindent megtesz a változásért. Aki tanul, az okos lesz, aki nem az hülye marad. Aki edz, az erős lesz, aki nem az gyenge, stb. Ezért szoktam tanácsolni az embereknek itt, hogy a rinyálás helyett tanuljanak, sportoljanak, ismerkedjenek.
2017. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges. Tizenévesen még nem annyira erős a személyiség.
2017. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán benne van, akár 3 év alatt is lehetséges.

Mi 4 éve ballagtunk. A "menő srácok" otthagyták a főiskolát, egyetemet, munkanélküliek. A lányoknak szintén kiélt, leépült feje van, többéves masszív herbálkúra van az arcukon. :D Némelyik utaztatja a popóját valami 30-as balekkal, mások a szüleiken élősködnek. Hárman-négyen vagyunk az osztályból diplomával, akik dolgozunk egy jobb helyen, vittük valamire. Megjegyzem, én egy osztálytalálkozón sem voltam.


Igen, az élet igazságos. Gondolj bele, ha már 3-4 év alatt ennyit fordult a kocka, mi lesz 10-12 év alatt? :D Én már dörzsölöm a tenyerem...

2017. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de igen, van úgy, hogy az élet "igazságot szolgáltat".
2017. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!