Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ha megtudnátok, hogy a...

Fiúk! Ha megtudnátok, hogy a barátnőtök túrja az orrát, szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
Az orrtúrást úgy értem, hogy néha a szájába is veszi, de soha nem nyilvánosan, mert tudja, hogy undorító.Tegyük fel, hogy már régóta együtt vagytok és le akar szokni róla, mert nála ez amolyan kényszerbetegség. Kiábrándulnátok?

2017. júl. 20. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
nem.
2017. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem egy guszta dolog, de mivel a szerelmem, nem zavarna, ha nem látom amikor csinálja, és örülnék hogy le akar róla szokni. Szóval nem ábrándulnék ki.
2017. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Elég undorító, pláne egy lánynál. Négy éves kor felett ez nem igazán fér bele, de mivel nem nyilvánosan égeti magát vagy engem vele, így azért nem tartanám halálos bűnnek. Ettől függetlenül persze örülnék, ha le akarna róla szokni.
2017. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én nem veszem a számba, de mikor ott a száraz fika, kitúrom
2017. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy régi barátnőm úgy aludt el 23 évesen, hogy a hüvelykújját bekapta. Nem tartotta helytelennek.


A barátnőd nem zúg-fikaevő, előtted felfedte grasztronómiai ínyencségét, amit felválalt szemeid előtt.

Nem kizáró ok, de azért ezzel a szokásával némileg csökkene az iránta érzett szenvedély, mivel ez olyan gyerekes, de nem piszkálnám ezért.

Elgondolkodnék miért teszi, lehet az a normális, amit ő tesz...

2017. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2017. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként a fika állitólag egészséges, nem véletlen, hogy sok gyerek ösztönösen a szájába teszi. Sok értékes anyag van benne. Tudósok szerint az is elképzelhető, hogy pár év múlva népszerű lesz a fikából készült fogkrém.
2017. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, jogy nem zavarna, de nem, ezért még nem szakítanék vele.
2017. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fura lenne, az biztos. De ettől még nem szakítanék vele. Mindenkinek vannak hülyeségei, amit nyilván nem mutat ki azonnal. De ha szeretem és sokat vagyok vele összezárva, akkor előbb utóbb kiderülnek dolgok. Ez szerintem valamennyire természetes. Ha neki a fikáját van gusztusa nyalogatni, egészségére, csak ne előttem csinálja, ha lehet. Ettől még ugyan úgy szeretni fogom. Azt is tudom, hogy mit csinál a wc-n és az sem gusztusos, mégsem szakítok vele.
2017. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!