Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vezethet egy embert olyan...

Mi vezethet egy embert olyan nagy utálathoz egy rassz iránt, hogy képes legyen őket kiírtani? (Lásd: Hitler)

Figyelt kérdés

Én azt odáig értem, hogy nem kedvelte a zsidókat xy okok miatt, de ennyire hogy lehet valaki elvetemült? És az a legdurvább, hogy egy csomóan támogatták is az ötletét, szóval valamit mégiscsak jól csinált.

Hitlernek voltak mentális problémái?

Valami nagyon durva történet, ami ehhez vezette őt, hogy több százezer embert megölessen?



2017. júl. 20. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell messzire menni, gondolj bele a magyar-cigány helyzetbe
2017. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A zsidó nép nem egy rassz. Hitlert az első világháború utáni igazságtalan békekötés, és a rájuk kényszerített weimari köztársaság förtelme, és a világot uraló pénzhatalmi elit (Rotschildek, Bilderbergék, Rockefellerék stb.) vezette rá a zsidógyűlöletre. Eredetileg ám nem akarta leöletni őket, hanem Madagaszkárra deportálni. Hogy volt-e mentális problémája, képtelenség ennyi év távlatából pontosan megmondani. Vannak könyvek, amelyek szerint skizofrén volt, más könyvek szerint farburgeres, de van még ötszáz egyéb feltételezés is, mindennemű bizonyíték nélkül.


Vegyük akkor mondjuk Sztálin bátyót. Ő még a legóvatosabb becslések szerint is százmillió ember haláláért felelős, hozzá képest Hitler csak egy zaklatott bürokrata volt. Sztálin bátyó nem volt válogatós, vegyesen irtott zsidót, cigányt, ukránt, grúzt, mongólt, beloruszt, litvánt, aki csak elékerült. Róla viszont tisztán tudni, hogy paranoiás volt, emellé még fanatikus és megalomániás is. Meg volt győződve róla, hogy csupa ellenség veszi körül, és a szűk baráti körét leszámítva (Vorosilov, Mehlisz, Kulik, Tyimosenkó) képes volt bárkit gulágra küldeni vagy leöletni, ha úgy tartotta kedve. A zsidásokat ugyanazért irtotta, mint Hitler, a tagköztársaságok népét azért, mert terrorral próbálta elvenni a kedvüket a függetlenedéstől, a saját népét meg szimpla passzióból, ha úgy látta, útjában állnak a dicső kommunizmus épülésének.

2017. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább alap fogalmakkal tisztában lennél...


Rassz: europid, negroid, mongoloid, stb.


Vallás/kultúra/közösség: keresztény, muszlim, zsidó, stb.


Nézz utána hogy a zsidókat mennyi ideje nem kedvelik a velük kapcsolatba kerülő népek. Jó rég óta. És nézz utána kifejezetten a középkori zsidóüldözéseknek.

A zsidókat a középkorban kezdték el vallási és gazdasági okokból bűnbaknak beállítani mindenben.


A zsidók ugyanis leggyakrabban kereskedők, pénzzel foglalkozó személyek voltak, így hát eléggé jobban élhettek mint a céhekben robotolók, vagy a földeken gazdálkodó jobbágyok.

Ez pedig ugyan olyan utálatot vált ki, mint manapság a tahó gazdagnegyedben élő BMW-s.


Vallási ok pedig magától értetődő. A keresztény Európa nem igazán szívlelte azt a vallást, amihez Jézus elítélői, és a rómaiakkal összedolgozók tartoztak.

Emellett kialakultak mindenféle népi hülyeségek is a zsidókról, és ez maradt fenn a 20. század európájában is. (akkoriba nem volt egyedi jelenség az antiszemitizmus, a legtöbb európai országban volt antiszemita párt, még az Egyesült Királyságban is.


Tehát nem kellett Hitlernek teljesen új dolgot ültetnie a fejekbe, meg volt már alapvetően egy rosszalló vélemény a zsidókról előtte is.


Hitler ezt az alap hangulatot korbácsolta fel, és a német nacionalizmus révén egy egész nemzetere veszélyt jelentő népként állította be a zsidókat. A probléma hogy mindet, még a legkisebb bolttulajdonost is, aki lehet hogy csak a zsidó anyja révén volt papíron zsidó, egyébként meg nem törődött a hagyományokkal.

2017. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Hitler did nothing wrong
2017. júl. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%
Hitler a legjobb!!
2017. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Hitlernek volt elég oka utálni a zsidókat. Én csak annyit akarok mondani, hogy minden ami megtörtént a múltban annak úgy kellett lennie, hiszen Isten dönt mindenről nem mi. Ez amit írok is Isten akarata nem az én akaratom. Ez egy bizonyított tény, hogy minden meg van előre mondva. Mi akik emberek vagyunk nem mi irányítunk, hanem a testünk és mi csak egy életen át bámúljuk amit a test csinál tétlenül. Nem vagyok depressziós, se idióta csak erre jöttem rá, hogy mindennek meg kell történnie. Előfordúlhat, hogy lesz még egy holokauszt, csak mondjuk 200 év múlva. Visszatérve Hitlerhez, nem csak ő de mindenki aki nem zsidó, valamilyen szinten utálja őket. Az arabok, európaiak, oroszok, amcsik, kóreaiak stb. Te is utálod őket biztos, hiszen aki gazdag legelső amit mondanak, hogy biztos zsidó. Én nem utálom őket, de az tény, hogy némelyik zsidó megérdemelné a halált.
2017. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első szerelme egy zsidó lány volt aki csúnyán faképnél hagyta, innen jött a gyűlölet.

Ez az egyik verzió.

A másik az, hogy Berlint a 20-30-as években egy kuplerájjá alakították és a népet népen mindenhol volt befolyásuk.

Ez egy másik verzió.


Biztos voltak mentális problámái. Ami gyógyszert szedett még a (fül) betegségére később kiderült, hogy az is okozhatott ilyet.

2017. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2 utazás a csepeli héven elég rá.
ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!