Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abnormális ha 13 éves fiú...

Abnormális ha 13 éves fiú létemre stresszhelyzetben sírok?

Figyelt kérdés

Nem minden esetben,de elég könnyen elkezdek sírni stressz hatásrára vagy stresszhelyzetben.például

ha matekon nem fejeztem a feladattal de már az osztály nagyrésze kiment de engem bentfogtak szünetben hogy felyezzem be de nemtudom a választ ,és ha nem is sírok mert valahogy sikerül visszatartani akkor is látszik rajtam hogy épp hogy csak nem itattam az egereket.és elég kellemetlenül érzem magam miatta.mert már a családtagok is megjegyezték hogy úgy viselkedek mint egy lány olyan helyzetben.esetleg gyengék az idegeim vagy hasonlók?előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!


2017. júl. 20. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Abnormálisnak nem nevezném, de tényleg túlzottan érzékeny vagy. Mindenképpen sportolnod kéne valamit. A magabiztosság hiánya okozza Nálad a túlzott érzékenységet, ha rendbe teszed az önbizalmadat ez hamar elmúlik. Ilyen idősen a harcművészet (pl.: jiu jitsu, karate, taekwondo, aikido) szokott segíteni, de bármi jó ami a közeledben megtalálható (érzékenység miatt egyelőre a box, kickbox vagy thai-t nem ajánlom). A küzdősportok/harcművészetek amik a leggyorsabban megtanítanak a fegyelemre és a határozottságra, de bármilyen más sport is csak a hasznodra válhat, ne félj belevágni! Sok sikert! ;)
2017. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat/válaszát!:) az a probléma hogy én egy egyszerű falusi gyerek vagyok ezért nincs a közelben semmi ilyesféle sport:/ pláne hogy sajnos az önbizalomhiány miatt nem mernék egyálalán kérdezősködni ezügyben.a családtagjaimat meg nem is érdekli mi történik velem komoly értelemben.csak ha rosszat teszek az,ami előfordul mert középső gyerek vagyok.talán ebből is eredesztethető az önbizalomhiány és hogy introvertált vagyok.
2017. júl. 20. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt ki kell használni. Hidd el lakásban sokkal nehezebb edzeni. Falun sokkal több mindent meg lehet csinálni pl. ütheted a zsákot senkit nem zavar. Ha már úgy is azt mondják Neked, hogy "úgy viselkedsz mint egy lány" szerintem szívesen vennének neked egy boxzsákot azért, hogy ez változzon. A neten rengeteg videót találsz a helyes ütés/rúgás kivitelezéséről angolul. Ha kell fordítsd le szavanként, de ha már most jól tudsz angolul az még jobb. Ha kitartóan gyakorolsz és edzel (fekvő-súlyzó-felülés vagy bármi), ebben a korban nagyon gyorsan nő majd az önbecsülésed és a határozottságod. Rambo nem leszel, de a középsulis éveidet széppé teheted, ami manapság egyre kevesebb embernek adatik meg.
2017. júl. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!