Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik voltak azok a helyesírási...

Mik voltak azok a helyesírási hibák, amik láttán nem bírtad visszafogni magad, és helyretetted a kérdezőt?

Figyelt kérdés
Nem egy ékezet lemaradására gondoltam. Nekem a "kedvencem" még mindig a láthassuk, halhassuk, tapinthassuk.

2017. júl. 20. 23:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
Engem az tud kiakasztani amikor úgy írják a szexet hogy 'sex'. És ugyanúgy megy a 'sexeltünk', stb. Ilyenkor legszívesebben megkérdezném mi vitte rá hogy nem tudja leírni magyarul.
2017. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
"Muszály" Na attól a falat kaparom...
2017. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
88%
A -ba, -be használata a -ban, -ben helyett. Na meg a muszály.... :D
2017. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Igen. " Voltam az iskolába." Ez is zseniális.
2017. júl. 20. 23:52
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Segitel, tudol, felcsukta a lámpát, tudnák, ezek nagyon felidegesitenrk
2017. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Captain Logic ***** válasza:
92%
Lessz. Ez nálam a mérce. Ha ez megy, abból lehet valami, ha nem, akkor viszlát.
2017. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
21%

Nincs olyan. Internet... sokan igénytelenségnek nevezik, de közben meg csak egy olyan dolog, hogy az emberek többsége igyekszik gyorsan begépelni amit szeretne. Aztán becsúszik pár hiba, vagy épp csak rövidítések vannak használva.


Részemről ameddig teljesen érthető a dolog, hogy mit akar kifejezni, addig semmi gondom sincs vele. Jobban tud zavarni mikor egy kérdésnél megjelennek a megmondóemberek és beírogatják, hogy ez így helyes az meg úgy helyes...

2017. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Hangsúlyoztam, hogy nem egy-egy lemaradt ékezettről van szó. És én sem írom ki, hogy például, vagy és a többi. Nem egy lemaradt betű a probléma, hanem az ordenáré alap hibák. Ha válaszolunk a legjobb tudásunk szerint, akkor szerintem elvárhatjuk, hogy egy nyamvadt kérdést, az anyanyelvén le tudjon írni helyesen a kérdező. Üdv! Megmondóember
2017. júl. 21. 00:31
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
Lessz, tőllem.
2017. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig interneten használt írásról van szó... és ez benn a kulcs, itt nem valami hivatalos dokumentumot írnak az emberek stb, bőven elegendő ha meg lehet érteni mit akar, aztán ennyi.


Ennyi erővel eresszünk úgy overall a világhálóra valami helyesírás-ellenőrző programot, lenne pár vicces helyzet. :D

2017. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!