Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig utálatos voltam mindenki...

Eddig utálatos voltam mindenkivel, mit tegyek a változás érdekében?

Figyelt kérdés
13 múltam,eddig mindenkivel köcsög voltam,utálatos,flegma.meg szeretnék változni és mindenben csak a jót látni,kedves lenni és bölcs. esetleg mit ajánlotok a cél eléréséhez?könyvet is ajánlhattok
2017. júl. 21. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sziaa ,én 12 / L vagyok és ugyan ez a célom :D
2017. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Machiavelli-A fejedelem című művével szemezgetek jelenleg,mit gondoltok róla?
2017. júl. 21. 13:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja,és fiú vagyok
2017. júl. 21. 13:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Haver, ezen nem lehet sajnos változtatni..Egy i*ióta s**gfej maradsz mindig is.
2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4. nem értek veled egyet.Ha elhatározod magad,kitűzöl egy célt.nincs akadálya,hogy véghez vidd.Meguntam már,hogy egy barátom sincs,mindenki utál,csak a megrovást kapom mindenhol,nem a dicséretet,nem akarok így élni,viselkedni..nyitott vagyok mindenre,de "alapanyag" nélkül nem lehet "megtanulni" semmit.
2017. júl. 21. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem lehet alapanyag nélkül,hiszen már jó uton jársz,mert felismerted önmagad,hogy ez a butajáték semmi jóra nem vezet.
2017. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, hogy rájöttél, és hogy meg akarsz változni.

Miért voltál olyan? Nem vetted észre, hogy mindenkit elmarsz magadtól? Egy-egy jó barátod nem szólt, amikor megváltoztál?

Sosem késő változtatni egyébként, kezd azzal, hogy bocsánatot kérsz mindenkitől, ha még látod az esélyét, hogy megbocsássanak.

2017. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. nos ebben igazad van,de ezt én csak egy elhatározásnak gondolom.a cél érdekében tenni is kell,ez nem úgy megy,hogy eldöntöm,hogy mostantól nem leszek fent hajnali 3ig..ezért tenni is kell..pl.: nem játszok annyit,nem nézek ennyi tv-t.ezt gondolom "alapanyagnak"..anélkül,hogy semmit sem tudok egy adott személyről,csoportról nem érthetem meg.hogy miért van rasszizmus a földön?! nemtudom,nem is értem..miért nincs béke a földön,miért háborúznak egymás ellen az emberek?! nos erre senki se tudja a választ,ergo nem érti,hogy miért teszik ezt..ezért szeretném megtudni,hogy mit hogyan kell/kéne..miért bántod az embertársad,mikor egyforma élőlények vagytok?!tán,mert nem olyan mint te? nem olyan sovány,mint te?ezt szeretném megtudni,hogy mi táplálja az embert az ilyen cselekedetek felé.miért csak a rosszat látjuk meg először,miért nem keressük a jót?!miért ne lehetne egy negroid embernek ázsiai felesége?mert nem helyes?és miért nem az?!
2017. júl. 21. 14:20
 9/11 A kérdező kommentje:
7. ezen vagyok.épp ezért nem értek egyet a 4.-el.változni sosem késő..
2017. júl. 21. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Machiavelli-A fejedelem című művével.

Az a könyv nem a célodról szól.

Ha komolyan gondolod a változást írhatok könyvcímet privátban.

De, az nem semmi, hogy ilyen fiatalon jöttél rá, én még 32 évesen sem.

2017. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!