Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy doktor tehet ilyet? Hol...

Egy doktor tehet ilyet? Hol marad a titoktartás?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásznál várakoztam, gyógyszert íratni. Előttem pont egy ismerősöm ment be, egy iskolába jártunk egy évfolyamra, meg egy városban lakunk. Nem volt köztünk csupán szia-szia kapcsolat. Akár ellenségek is lehettünk volna, miért ne...

Utána engem szólítottak, bementem, mire a doktor úr felállt, és telefonált be a kórházba a műtőbe, elecsetelve szegény lány intim problémáját, előkészítve neki reggelre a műtőt.

Utána még leült velem szemben és nekem is elmesélte, hogy szegény milyen fiatal pont egyidős velem, és ez meg ez a problémája, pedig holnap vizsgázik és egy ilyen műtét után kell mennie stb.


Ismerem a lányt, hiszen látom/láttam minden nap, ismerem az osztályát, igaziból az egész iskola ismer mindenkit. Ha éppen nem szívlelem, vagy ha egy rosszmájú ember lennék, akkor végig is terjeszthettem volna ezt a suliban. Természetesen senkinek nem mondtam el, ez az ő magánügye, de úgy gondolom, hogy ezt nekem sem szabadott volna tudnom.


Viszont, ha velem megesett így az eset, másnál is elsülhet ugyan így, vagy akár rosszabbul is.


Történt veletek is már hasonló?



2017. júl. 21. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehet ilyet.
2017. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más betegségem volt ugyan. De nem tehetne ilyet.
2017. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
valahol biztos lehet rá panaszt tenni, tedd ezt, ilyet nem csinalhat.
2017. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Kamu! Milyen vizsga van július közepén? Legközelebb valami hihetőbbet kislány!
2017. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kreszvizsga? vezetésből vizsga? bármilyen tanfolyam vizsgája? nyelvvizsga? soroljam még?
2017. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy most volt a héten. És igen bármilyen vizsga lehet. Én a szakmai okj-t hopp pont júliusban tettem :)
2017. júl. 21. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg nem tehetne, de ez semmi ahhoz képest, hogy az orvosom meg akart dugni. Ilyen ez a világ.
2017. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éppen az andrológusnál várakoztam,amikor kijött az orvos,és a fél váróteremmel rövidrefogva átbeszélte a baját,csak úgy álá naturále mindenki füle hallatára. Szép.
2017. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5: Igen sorold még, mert ezek egyikére se csak annyit írunk, hogy "vizsga". Ezt tanulmányi, leginkább egyetemi, főiskolai vizsgákra használjuk, de mindenképp valami elméletire. Kreszvizsgára kreszvizsgát, vezetésre forgalmi vizsgát, nyelvvizsgára nyelvvizsgát írunk. Max a tanfolyami vizsgára lehet csak "vizsgát" írni.
2017. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem édes mindegy, hogy milyen vizsgáról is volt szó, az adott kérdés nem helyes fogalomhasználattal foglalkozik. A doki így mondta, én nem tudom milyen vizsga, azt sem, hogy elment e egyáltalán, hiszen műtét után vizsgázni nekem kicsit életszerűtlen. Persze ez sem lényeg.
2017. júl. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!