Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elviselni a gondolat...

Nem tudom elviselni a gondolatot, hogy eltartsak egy nőt velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lánnyal találkoztam már, és igazából atertekelődtek bennem nagyon durván a dolgok számomra 3 nő típus vagyis 4 létezik akinek a szex a fontos, akinek a pénz, akinek csak maga és persze az aki magamért szeret( hazugsagaimért) pontosabban.


Tehát egyikkel sem lenne nagyon nagy probléma, de viszont valahogy elviselhetetlen undort érzek ezekkel a nőkkel kapcsolatban akik kizárólag csak anyagi viszonyban mernek dolgokat...nem tudom elfogadni max 1-2 hónapig bírok ilyen nő mellett lenni és egyáltalán egy picit sem tudom kedvelni meg szerelni sem akarok vele.


Nagyon átlátszóan hazudnak a képébe az embernek, de pl az utolsó képes volt bármit megtenni azért hogy kihasználjon tényleg bármit! Még a saját személyiségéből sem adott semmit csak egy beképzelt világot..amit értékelnem kellett volna.


Valaki a szeretetet pénzben meri ezt is tudom, de valahogy nekem egyáltalán nem megy sokszor már zavar hogy nem vagyok olyan mint a többi ember mert jobban érvényesülnek. A lényeg az hogy jó pasi vagyok tudom magamról mégis az ilyen nok totál leértékelnek csak a saját hasznuk miatt...mégis mi értelme nőt tartani? Nagyon sokszor azon gondolkodom hogy sajnos tényleg jobban járok ha hivatásos k...hoz megyek mert abban is több őszinteség van mint ezekben a személyekben.


2017. júl. 21. 16:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szerelni helyett szexelni 😂😂telefonról írtam bocs a hibák miatt
2017. júl. 21. 16:47
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha gyemantot hasznalsz csalikent, akkor olyan nok akadnak a horogra, akik a gyemantra vadasznak. Nem minden no ilyen, elobb-utobb ratalalsz majd a megfelelo szemelyre, csak jarj nyitott szemmel.
2017. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Mit varsz? A mai fiuk is mind csak ezekre a lanyokra hajtanak .. szep arc jo fenek nagy mell

Ez a fontos manapsag.

En mindig a mosolyt nezem eloszor es a tekintetett abbol lattom milyen szemely:)

2017. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, viszont gondolom akkor azt se várod el, hogy ha pl megbetegszel vagy elveszíted a munkád akkor a barátnőd vagy feleséged tartson el téged, sőt az a természetes ha ez megtörténik azonnal otthagy téged sorsodra igaz?
2017. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De sajnos elvárom hogy ő is dolgozzon! Minimum pénzt ő is adjon a kapcsolatba ne csak én azért mert szép stb van nála szebb is...értitek. Miért tartsam el ??az ő céljai miért legyenek az enyémek is ha igazából nekem nem a célom mint neki meg akkor sem ha azt mondom....mindenért pénzt kell fizetni meg a törődésért is? Azért ez abszurd
2017. júl. 21. 17:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy szóval se mondtam hogy ne dolgozzon, hanem azt hogy ha TE nem tudsz valami miatt dolgozni(elveszted a munkád, betegség) akkor nem várod el hogy ő eltartson téged igaz?
2017. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Rossz társaságban vagy benne , vagy te magad is olyan személy vagy aki a normális csajoknak nem kell.
2017. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

"persze az aki magamért szeret( hazugsagaimért) pontosabban."


Leírod ezt, aztán kiakadsz, hogy hazudnak neked a nők. Az nem a nők hibája, hogy te alkalmatlan vagy normális kapcsolatra ezért csak az áltad felsorolt nőknek kellesz.

2017. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Szégyentelen c. filmet. Minimum kétszer.

A kérdésed ezt a filmet juttatta eszembe. Nézd csak meg hová juthatsz a pénzzel, és a K-vákkal.

2017. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

9. Uh, az milyen jó film.


De tipikus a kérdező, magas lóról osztja az észt erkölcsről, de rá nem vonatkoznak szabályok, ő hazudhat/krvázhat.

Komolyan, ahogy olvastam a sorokat, felkavarodott a gyomrom.


Még mindig nem értem, miért nem olyan nőt keresel, aki dolgozik, nem nehéz találni...

2017. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!