Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek gyorsabb?

Hogyan legyek gyorsabb?

Figyelt kérdés
13 vagyok régen gyors voltam most meg mindenki lehagy a pic.sába már idegesít hiába futok tiszta erőböl nem megy egy lassú fos vagyok.... amugy én egy normál testalkatú ember vagyok se nem kövér se nem sovány kicsit izmos is ez miért van hogy mindenki gyorsabb ? csak azért mert az osztálytársaimnak még egy rohadt szőr sincs a kezén ? a szőr lelassít ? vagy mi ? xd szőrős a kezem a lábam nagyon a testem is kicsit és az arcomat már borotválni kell . ez azért van mert én most fejlődök és nem bírok mozogni vagy nagyon menni vagy miért van ez ? help hogy lehet visszahozni a régi énem ? remélem elolvasod :D

2017. júl. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőrnek semmi köze hozzá. Sajnos nem tudom. És mást se tudok mondani mint hogy szabadidődben is sokat fuss.
2017. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz nem futok eleget de hol ? Fent a hegyen salakon ? Stadionba ?
2017. júl. 21. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A technikádon fejlessz
2017. júl. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!