Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretnétek híresek lenni?...

Ti szeretnétek híresek lenni? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem fontos számomra a híresség, ellenben a népszerűséggel, kisebb körökben, nem ország-világ előtt.
2017. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Híres nem, de hírhedt igen, mint pl Dancsó Pista a pusztai betyár.:D
2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nwm szeretnék híres lenni. Megkeserítené az életem a sok pletyka nem lenne egy nyugodt percem sem.

A vele járó miliárdok sem tüzelnek fel.

2017. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék, szeretném ha valaki észrevenné a videózáshoz való tehetségem (nem, nem a vlog, nem is a gameplay, es meg csak nem us lejáratás a like-ért) es tamogatna... pl hogy ne éveket kelljen sporólnom egy jobb kamerára hogy jobb minősegű videókat tudjak csinálni.....

De sajnos amig arra van kereslet, hogy "bebaszós lajv" addig ez esélytelen kitünni.

2017. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4es :DD

Magyarországon szerintem nem is nagyon lehet megélni ebből, de abban egyetértek, hogy mennyire undorítóan felhypeolják Molnár Krisztiánt.

2017. júl. 21. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék, mert aki híres, azt egy csomóan utálják is, meg meg sokszor van olyan, hogy lejárató cikkek jelennek meg róluk az újságokban, ahol a riporter kiforgatta a szavaikat. Engem az ideg megölne az ilyenektől... Túl stresszes lenne számomra...
2017. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Szerintem, több gonddal jár, mint örömmel.
2017. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamennyire hires vagyok, mert van hires családtagom, meg hires barátaim is. A színésznő családtagom pl. egyáltalán nem önmaga, nem tudom már eldönteni, hogy ki ő valójában, mert mindig szineszkedik. A hires barataim pedig kifejezetten zárkózottak, aligha ismeri valaki az igazi személyiségüket. Én általuk lettem valamilyen szinten hires, sokat lógunk együtt és engem is idegesitettek a lesifotók, aztán a pletyka, hogy vajon ki vagyok én, a rejtélyes nő XY társaságában, stb. Emiatt én is zárkózott vagyok, barátkozom, de már elegem van abbol, hogy sokan azért akarnak a közelembe kerulni, hogy megismerkedjenek a hires barátaimmal.
2017. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Nem te vagy hires csak az ismeroseid :DDD
2017. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 9.

Olvasd el újra mit írtam. Általuk híressé váltam én is egy szinten. Ennyi az egész.

2017. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!