Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép nők boldogabbak, mint...

A szép nők boldogabbak, mint a csúnyák?

Figyelt kérdés
Egyébként szerintem igen, de érdekelne mások véleménye.

2017. júl. 21. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés. Aki jól érzi magát a bőrében, az akár boldog is lehet 100 kilósan is, és a Balaton szépe is lehet boldogtalan.
2017. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Megvannak nyilván a szépséggel, népszerűséggel járó problémáik (pl. hogy sokkal több férfinak kellenének csak sexre), de még ezzel együtt is boldogabbak mint a csúnyák. Egyszerűen jobban érzik magukat a bőrükben, és tudják, hogy a szépséggel, mint adottsággal, egy felszínes társadalomban sokmindent el lehet érni.
2017. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Clay Morrow ***** válasza:
79%
Szerintem meg nem függ össze a kettő. Láttam már mindenre példát.
2017. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2017. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy nem. A szép nők vagy attól szenvednek, hogy nem mernek közeledni hozzájuk a férfiak, vagy ellenkezőleg, tolakodóak. Egy buta szép nőt semmi nem tesz vonzóvá. Egy csúnya nőt (bár szerintem ilyen nincs) viszont a jó tulajdonságai és a kisugárzása kifejezetten széppé és vonzóvá tehet.
2017. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az irany nem mindegy. Aki szep, az meg nem lesz boldog.

De aki boldog, az szep lesz (belso kisugarzas). Aki pedig boldogtalan, az megcsunyul. Persze ez hosszu tavon igaz, nem a tinedzser korosztalyra. Lattam peldaul 80 eves nenike't, akire jobb volt ranezni, mint sok mai 30asra. Olyan pozitiv kisugarzasa volt, hogy lenyugozott.

2017. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem igen, mert könnyebben / nagyobb valószínűséggel találnak maguknak pasit, így aztán könnyen lesz férjük, családjuk, lakásuk.

Meg nem szólogatnak be nekik az emberek, nem alázzák meg őket, márpedig az kit ne tenne boldogtalanná?

2017. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak a pasikázás létezne, azok lennének. De szép nőnek is meghalhat az anyukája. Nem lesz kevésbé szomorú, mint a ronda.
2017. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem. Régen duci voltam és a pubertás-kor megtette a pozitív hatását. Azóta mindenki nyomul rám és nagyon fáj, mert úgy érzem, hogy mindenki csak a testemet látja bennem. Mindenki előbb nyomul, mint ahogy igazán megismerne. 18 vagyok és még mindig szűz. Pedig gyakorlatilag bármikor elveszíthetném
2017. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9, egyszerű: a bagzómacskákkal ne törődj, azzal ismerkedj, aki képes az agyát másra is használni, és korrekt, rendes illető, még akkor is, ha nem Subaruval járkál, és nem nyolcszámjegyes a fizetése.
2017. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!