Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg életképtelen vagyok?

Tényleg életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, jövőre fogok érettségizni, de idén már előrehozottan megcsináltam jelesre az angol érettségit, aztán idén ősszel emeltszintű angol nyelvvizsgát akarok tenni. Vidéken lakom a szüleimmel, akiknek az a bajuk, hogy nyáron nem csinálnok itthon semmit azon kívül, hogy számítógépezek vagy eszek.


Idén nyáron dolgozni szerettem volna egy gyárban, de fizikailag túl gyenge voltam hozzá, így nem ment. A szüleim szerint életképtelen vagyok, mert nem tudok felemelni 25-30 kg-ot, mert gyenge vagyok. Elég szarul érzem magam emiatt, de én magamról tudom, hogy szellemi munkát szeretnék végezni a jövőben, nem fizikait.



2017. júl. 21. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Annyit hogy nem tudsz felemelni?

Jàrj el edzeni:D Nem vagy èletkèptelen amùgy, csak az tènyleg nem jò ha egèsz nap gèpezel, mert fiatal vagy ès nyàr van, ès èljèl :D

2017. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy életképtelen. Szellemi munkával is hülyére keresheted magad később, főleg akkor, ha ilyen jól beszélsz nyelveket. :)
2017. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy minek menjek el edzeni? Ennyi erővel én meg elküldhetném azt a könyvtárba/wikipédiára, aki nem tudja a különbséget a fasizmus meg a Horthy kormány ideológiája között, mégsem fog elmenni, mert nem érdekli, mégis kiröhögnék ha Horthyt lefasiztázná
2017. júl. 21. 21:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél büszkébb arra, hogy van eszed. Nyelvekkel sokkal többet fogsz keresni, mint a gyárban pakolgatva a nagy izmaiddal...
2017. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne beszólogatni a kérdezőnek, amiért nem bír el ekkora súlyt...Nyilván ha elmegy dolgozni, nem egyszer kell egész nap felemelnie egy 25-30 kilós tárgyat és annyi, hanem órákon keresztül ezt csinálja..Úgy tényleg kimerítő lehet.
2017. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell kotta állat módon kigyúrnod magad. Egy kicsit azért kell edzened, hogy egészséges legyél, és pl egy lightos biciklizés jót tesz a szívnek, keringésnek, emésztésnek, és most figyelj! Az agynak is. De ha annyira okos vagy, akkor ezt tudnod kellene.:D
2017. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az egészséged érdekében javasolnám a rendszeres edzést, heti 2-3 alkalommal 1-2 óra között. Karban kell tartanod a testedet, a mozgás segít a vérkeringés felpezsdítésében, segít a normális életfolyamatok megőrzésében, ennélfogva valószínűleg tovább meg tudod őrizni az elméd tisztaságát, a gondolkodásod sebességét. Hidd el, érdemes.
2017. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szoktam biciklizni suliidőben, mivel az iskola a város másik végében van. De köszönöm a lekezelő hozzászólást, kedves utolsó előtti, remélem jó napod volt ma. :)
2017. júl. 21. 21:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj azt amit te szeretnel, ami teged erdekel, es ne foglalkozz a szuleiddel. Eleg szomoru, hogy nem buszkek rad!!
2017. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
a legtobb gyarban nem nehez fizikailag a munka, pont ki fogtal valami szart, probalj meg egy masikat, am sztem is edzel mert ha igy maradsz igy barki megfog tudni verni teged es csajod sem lesz soha.
2017. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!