Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a mediterrán/latino/egz...

Milyen a mediterrán/latino/egzotikus nőtítpus?

Figyelt kérdés
barátnőm egyik fiú ismerőse ezekkel a jelzőkkel illetett. én nem ismerem ezeket a típusokat, de a kinézetemről: hosszú, gesztenyebarna göndör hajam van, kreol bőröm, sötétbarna szemem, és sötét, kicsit dúsabb szemöldököm van. (ezt szeretem az arcomon) alapvetően alacsony vagyok, 164 centi, de úgy gondolom, vékony vagyok. én úgy tudtam hogy a mediterrán típust arra mondják, aki olyan temperamentumú/vérmérsékletű. ( hangos, tűzrőlpattant stb.) vagy nem tudom. mit gondoltok?

2017. júl. 21. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont olyanokra mondják, mint te. Ez külső jelző, szóval ilyen sötét dús haj, és kreol bőr.
2017. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!
2017. júl. 21. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

sötét dúsabb haj,sötét szem,vékony derék,kerek vagy nagyobb fenék,átlagostól egyel vastagabb száj.

pl

monica bellucci

2017. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a lényeg a jóindulat, nem igaz? különben semmi sértőt nem vélek ebben felfedezni, ha erre is célzott volna.
2017. júl. 22. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!