Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert mondjak azt hogy mindenn...

Miert mondjak azt hogy mindennap furodni kell amikor mar bebizonyitottak hogy a mindennapos furdes nem egeszseges?

Figyelt kérdés
egyszer olvastam hogy ezt mar bebizonyitottak mert lemosod magadrol a termeszetes vedoreteget es az nagyon nem jo!!! en mar kb 3 napja nem furodtem ma lehet fogok.

2017. júl. 22. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Ezért nincsen se nőd, se munkád...de 8 általánostól mit is várhatnánk mást.
2017. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mert ha emberek közé megyek, jó benyomást akarok kelteni. Nem büdös, izzadt akarok lenni, hanem ápolt.

Ha így is meg tudod valahogy oldani, hogy jó illatod legyen, akkor hajrá.

2017. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
49%

A fekete pestis is nyilván azért terjedt el a mosdatlan európaiak között, mert a fürdés nem egészséges :D

Szerencsétlen feketéknek kellett megtanítaniuk minket arra, hogyan legyünk tiszták lol.


Főleg ilyenkor 35 fokban kifejezetten undorító, amit csinálsz, de jólvan, addig, amíg nem vagy körülöttem...

2017. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

???

Igen, az emberek ijesztő tempóban haláloznak el a fürdès miatt. XD

2017. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát egyik volt osztálytársam volt franciáknál koliba. Nem egy kellemes dolog az amit ott a fürdésre kijelölt napon lehet látni.
2017. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Miért, mi volt ott? Nem ismerem az ottani dolgokat.Kifejted?
2017. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Több mint 10 éve napi 2x fürdök hétköznap, hétvégén 1x.

Munka elött, hogy friss legyek a munkaban, es munka után, hogy a sok retek lejöjjön.... plusz szeretek agyalni a kádban fekve. 😁

Az ég világon semmi bajom sincs, meg csak dokinál sem voltam 2012 óta...

Ugyhogy az igénytelenséget nem erre kell fogni.

2017. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Hát mit gondolsz mi van ott?

Sok retek lejön a csoportosan fürdeni vonuló igénytelen emberekről és ez nem valami gusztusos, főleg az amit ilyenkor igénytelenül maguk után hagynak.

2017. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én minden áldott nap zuhanyzom este, reggel pedig megmosakszom. Nem bírnám ki 1 napot sem nélküle. Képzelem, milyen jó "illatuk" lehet az olyanoknak, akik heti 1-2 alkalommal rendeznek "fürdősnapot". Ma már a legtöbb helyen van folyóvíz bevezetve. Nem luxus kérdése, hanem az igényességé.

Sőt, annak idején anyáméknak még fürdőszobájuk se volt. Mégis napi szinten alaposan megmosdottak a lavórban.

2017. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
A fürdés, mosakodás napi szinten kell (főleg most), de ez nem azt jelenti, hogy egy bolt minden tisztálkodási szerével... egy szappan, tusfürdő használatával még nem tesszük tönkre a természetes védőréteget.
2017. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!