Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyire érzéken...

Normális, hogy ennyire érzékeny vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha beszólnak nekem,vagy hibáztatnak,lealáznak,bűntudatot keltenek bennem,egyáltalán bármilyen dolog ér,egyből öngyilkosságra gondolok,és rengetegszer volt olyan,hogy nagyon kevés tartott vissza attól,hogy megöljem magam. Alapból nincs önbizalmam,és a pozitív véleményeket nem hiszem el,viszont a negatívakat igen,és évekig képes vagyok rajtuk rágódni. Nem tudom,mennyire számít az,hogy emellett depressziós vagyok.

2017. júl. 23. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
bármilyen negatív dolog ér*
2017. júl. 23. 17:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a depresszió okozhatja ezt, depressziós meg a sok rossz dolog miatt lettél.

Menj el egy pszichológushoz és kérj tőle segítséget hogy normális életet tudj élni.

Valószínűleg te túlérzékeny személyiségű vagy aki mindent magára vesz.

Egyedül ebből nem fogsz tudni kijönni csak segítséggel.Lehet nem hiszel a pszichológusban de ő segíthet neked ebben.

Én is voltam depressziós és egy beszélgetés oldotta meg nekem a dolgokat...

De segíta másoknak és csináld meg magadtól azokat a dolgokat amikre megkérnek és így elkerülheted a konfliktusokat.Azért piszkálnak hogy megcsináld a dolgod.Nekem is nagyon sokszor volt ilyen... Tudom milyen érzés, de ha változtatsz egy picit is a dolgokon mások is másképp fognak hozzád állni.Találd meg a boldogságot és higyj magadban!😃

2017. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Támogatom a 2-es válaszát. Annak ellenére, hogy sok a negatív kritika a pszichológusokat/pszichiátereket illetően, figyelembe kell venni, hogy nagyrészt olyanok írják, akik félnek tőle, és nem is próbálták. Ha más nem, de a stresszhelyzet biztosan segít majd, amikor tudatosul Benned, hogy mennyire komoly is a dolog.

Átéltem én is azt, amit leírtál. 11 éves korom óta (családi okok miatt) akkorát esett az önbizalmam és a közérzetem, hogy depresszióba torkollott, ez 17 éves korom végéig tartott, amikor már több öngyilkossági kísérleten is túlestem, szerencsére sikertelenül. A pszichológus és pszichiáter segített (nem volt gyógyszeres kezelés). Valamint a legjobb barátom...

Szerintem Neked is szükséged van vagy egy barátra, vagy egy közösségre, aki(k) hasonlít(anak) Rád, aki(k)ben megbízol, és elhiszed nekik a kedves szavakat is.


Ha szeretnél, beszélhetünk, nem kérdezek semmilyen személyes információt, csak megpróbálok segíteni valahogy.


Főkérdésre a válasz: Nem normális.

2017. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!