Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pozitív, vagy negatív tulajdon...

Pozitív, vagy negatív tulajdonság az, ha valaki spórolós?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miben és mennyire?

Egyébként inkább semleges.

2017. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pozitív, ha nem viszi túlzásba az ember.

Na meg van, amin nem érdemes spórolni.

2017. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban egyértelműen pozitív.
2017. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív. Kivéve ha nem hozza a szükség rá.
2017. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
van azért egészségtelen mértéke. Meg könnyen átmehet beteges gyűjtögetésbe, vagy zsugoriságba.
2017. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ mennyire. A fillérbaszókat utálom.
2017. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Részben pozitív. Én pl. egyáltalán nem tudok spórolni, és több százezer forintból szinte semmit sem tudok félretenni. Miközben van olyan ismerősöm, aki 90 ezer forintos fizetésből pár hónap alatt százezreket tett félre.

Szóval nem bánnám, ha képes lennék a spórolásra.

Ugyanakkor a fillérb...szókat én is utálom. Pl. volt egy pasim aki annyira sóher volt, hogy soha sehol nem adott borravalót. Egyszer adott 20 Ft borravalót egy helyen, utána közölte velem, hogy ezt most csak az én kedvemért adja, de most jó ideig ne számítsak ilyesmire. Na az ilyentől viszont hülyét kapok.

2017. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pozitív talán. Legalábbis, ha nem veszel meg minden szart ami megtetszik, vagy akciós, ha kell, ha nem. De persze lehet negatív is, ha mindenből megveszed inkább az ócskábbat, mert az olcsó.
2017. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
Az a spórolás mértékétől függ. Ha valaki nem költ hülyeségekre és kihasználja az akciókat, rendszeresen tesz félre pénzt, az teljesen pozitív. De ha soha semmire nem költ, csak ha már nagyon muszáj, illetve retteg attól hogy akár 20 ft-tal is többet kelljen fizetnie valamiért, na az már nagyon nincs rendben.
2017. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mértékletességet betartva pozitív
2017. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!